Miss Polski 2020. Poznajcie piękne kandydatki, od których nie można oderwać wzroku!

11 stycznia 2021
Przez: : MC

Już 17 stycznia odbędzie się finał Miss Polski 2020. Kim są uczestniczki konkursu? Jak wyglądają? Poznajcie piękne kandydatki!

Przed nami 31. finał Miss Polski 2020. Już 17 stycznia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu odbędzie się finał konkursu piękności. Z powodu pandemii koronawirusa po raz pierwszy gala będzie bez udziału publiczności. Co więcej, w jury zasiądą same kobiety – Ewa Wachowicz, Anna Wyszkoni, Viola Piekut, Joanna Liszowska, także byłe laureatki konkursu: Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kadiborska i Elżbieta Sawerska.

Więcej informacji na temat gali Miss Polska 2020 znajdziesz TUTAJ.

Miss Polski 2020. Poznajcie piękne kandydatki!

Oto pierwsze 12 kandydatek, wybrane przez jury:

1. Klaudia Andrzejewska, Włocławek

Klaudia ma 19 lat i studiuje na Akademii Leona Koźmińskiego, na kierunku zarządzanie socjologią mediów i biznesu. W przyszłości planuje otworzyć własną firmę. Interesuje się kosmetologią i motoryzacją.

https://www.instagram.com/p/CIlxXoMsmqs/?utm_source=ig_embed

2. Natalia Balicka, Poznań

Natalia ma 21 lat. Jest studentką Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy na profilu lekarskim. Interesuje się sportem, modelingiem oraz śpiewem. Uwielbia jeździć na snowboardzie i pływać na kitesurfingu. Jej największym marzeniem jest bycie spełnioną w życiu i szczęśliwą.

3. Natalia Ciekańska, Zabrze

Natalia ma 20 lat. Na co dzień pracuje i studiuje w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Po zakończeniu edukacji planuje pracować jako architekt wnętrz. W wolnym czasie lubi czytać książki i uprawiać sport. Interesuje się również wizażem.

4. Wiktoria Ciochanowska, Łomża

Wiktoria ma 19 lat i studiuje medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Co ciekawe, w 2015 roku Wiktoria wystąpiła w Finale Miss Polski Nastolatek. Została wówczas 2 Wicemiss Polski Nastolatek.

5. Angelika Duszczyk, Warszawa

Angelika ma 26 lat. Jest studentka dietetyki i absolwentką kursu makijażu oraz stylizacji rzęs. Pracuje jako modelka oraz stewardesa. Interesuje się boksem, tańcem, siłownią i podróżami.

6. Justyna Haberka, Olkusz

Justyna ma 20 lat. Już jako dziecko świetnie czuła się przed obiektywem aparatu. To jej drugi konkurs piękności w życiu.

7.  Ewa Jakubiec, Słupice

Ewa ma 23 lata i studiuje pielęgniarstwo we Wrocławiu. Jest aktualną Miss Dolnego Śląska 2020.

8. Anna-Maria Jaromin, Katowice

Anna ma 21 lat. Studiuje na kierunku finanse menedżerskie. Wcześniej ukończyła liceum ogólnokształcące o profilu biologiczno-chemicznym. Jej pasją jest jazda konna.

9. Żaneta Kotarba, Gdów

Żaneta to 21-letnia studentka dietetyki. Na co dzień pracuje jako managerka restauracji. Gra na lutni, a w międzyczasie bierze udział w sesjach zdjęciowych.

https://www.instagram.com/p/CJ3gBaxj30R/

10. Małgorzata Molik, Choszczno

24-letnia choszcznianka ma na swoim koncie tytuł Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020. Studiuje prawo.

11. Sandra Naum, Łącza

Sandra ma 22 lata. Zdecydowała się na udział w konkursie, ponieważ niegdyś startowała w nich jej mama.

“Chciałabym także przekonać się jak wygląda odkrywanie wewnętrznego (czyli najważniejszego) piękna wśród kandydatek na Miss” – powiedziała.

12. Dominika Wójcik, Moszczenica

Dominika to 19-letnia uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim.

A oto kandydatki, które zakwalifikowały się do finału dzięki największej ilości głosów:

13.  Agata Śron, Wąsosz

Agata ma 19 lat. Studiuje kosmetologię na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i pracuje jako opiekunka w żłobku.

14. Wiktoria Kozik, Chełm

Wiktoria ma 18 lat i uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. Ponadto jest tancerką w grupie Ballo w Młodzieżowym Domu Kultury.

15. Roksana Jagła, Chruszczobród

Roksana ma 22 lata. Pracuje i mieszka w Dąbrowie Górniczej. Ponadto studiuje kosmetologię, w wolnym czasie chodzi na siłownie i marzy o własnym gabinecie kosmetycznym.

16. Julia Gryczan, Gorzów Wielkopolski

Julia to 23-letnia studentka administracji na Uniwersytecie Szczeciński. Interesuje się kosmetologią, uwielbia sport, podróżować i poznawać nowe kultury.

https://www.instagram.com/p/CJ1Hmo6rWF0/

17. Sandra Krenc, Bydgoszcz

Ma 27 lat i na swoim koncie ma tytuł II Wicemiss Ziemi Lubuskiej.

https://www.instagram.com/p/CJYF7gon0X9/

18.  Olga Król, Turobin

Olga ma 18 lat i jest tegoroczną maturzystką. W przyszłości chciałaby rozpocząć studia dziennikarskie i zostać prezenterką telewizyjną. Na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z modellingiem.

19. Sabrina Olkowicz, Bylice

Sabrina ma 26 lat i jest managerem w sieci Domino’s. Na swoim koncie ma tytuł pierwszej wicemiss Polski UK & Ireland. Dostała się również do finału brytyjskiego “Top model”.

20. Anita Sawicka, Lidzbark Warmiński

Anita ma 21 lat i studiuje prawo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Interesuje się również kryminologią, cukiernictwem i motoryzacją.

21. Klaudia Matczak, Szczecin

Przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie. Uwielbia grać w siatkówkę.

https://www.instagram.com/p/CJ28BXDlX-z/

22. Marta Byczuk, Legionowo

24-letnia stewardessa, której celem jest promowanie świadomości ekologicznej.

https://www.instagram.com/p/CJ1uXE_Actx/

23. Laura Wycichowska, Ciosaniec

Laura to 21-letnia studentka bezpieczeństwa narodowego. Rok temu rozpoczęła przygodę z wojskiem, jednak szybko przekonała się, że to nie dla niej. Od dziecka interesuje się modellingiem.

24. Martyna Zimmer, Jeziory Wielkie

Martyna to 20-letnia studentka pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonuje się sportem, psychologią modellingiem.

https://www.instagram.com/p/CJ1VAymD2Is/

Macie już swoją faworytkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej