Gosia Andrzejewicz powraca na salony? Zasiądzie w jury popularnego konkursu!

6 listopada 2019
Przez: : J.J

Gosia Andrzejewicz powraca na salony? Gosia Andrzejewicz zasiądzie niedługo w jury popularnego konkursu. Kogo i gdzie będzie oceniała dawna gwiazda? Przekonajcie się!

View this post on Instagram

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

Gosia Andrzejewicz to polska piosenkarka, która swoje pięć minut miała już pewien czas temu. Artystka zaistniała na polskim rynku muzycznym w 2004 roku. Próbowała swoich sił w różnych gatunkach muzycznych tj. pop, ballada, hip-hop, disco czy dance-pop.

Choć jak wspomnieliśmy głośne pięć minut kobiety minęło dawno temu, o Gosi Andrzejewicz da się słyszeć co pewien czas. Gwiazda grywa liczne koncerty oraz co jakiś czas jej nazwisko słyszane jest w świecie show-biznesu.

Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy piosenkarka pochwaliła się swoją metamorfozą, którą przeszła na przełomie trzech miesięcy.
Fani nie kryli wówczas zachwytu nad jej nową sylwetką – gwiazda bowiem w krótkim czasie zgubiła aż 7 kg! – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

View this post on Instagram

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

Gosia Andrzejewicz powraca na salony?

Parę dni temu Gosia podzieliła się ważną informację dla swoich fanów, za pomocą swojego profilu na Instagramie! Okazuje się, że obecny miesiąc będzie dla niej niezwykle pracowity.
Gosia poinformowała swoich fanów, że już niedługo zasiądzie w jury konkursu, w którym wybierany będzie Mister Polski 2019!

“Ten miesiąc będzie dla mnie bardzo intensywny zawodowo i pojawi się wiele możliwości, aby się z Wami spotkać ❤️ Już 6 listopada zasiądę w jury konkursu Mister Polski 2019, który odbędzie się w Warszawie w Teatrze Capitol⭐️”

Najwierniejsi fani będą mieli również możliwość po raz kolejny usłyszeć gwiazdę podczas dwóch najnowszych koncertów:

“15 listopada zagram dwa koncerty, pierwszy w Elblągu w Amore Mio, a drugi w Dzierzgoniu w Caro Bar. Zlot fanów, który miał być 16 listopada w Elblągu niestety muszę odwołać 🙁 Mam nadzieję, że uda się jeszcze w tym roku znaleźć datę i miejsce, gdzie będziemy mogli się spotkać.”

https://www.instagram.com/p/B4cX3whn4PK/?igshid=48a2mdxoz4t1

Wierni fani gwiazdy przyjęli powyższe informacje przekazane przez samą Andrzejewicz z wielkim zadowoleniem! Z wielką radością komentują najnowszy wpis Małgorzaty!

Zobacz także: Kto został nowym Misterem Polski?

A czy Wy, za czasów świetności popularnej niegdyś piosenkarki byliście jej fanami? A może nadal kibicujecie Gosi Andrzejewicz?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej