Połącz się z nami

Młody internauta grozi Esmeraldzie Godlewskiej! Ostra reakcja celebrytki!

Z życia gwiazd

Młody internauta grozi Esmeraldzie Godlewskiej! Ostra reakcja celebrytki!

Esmeralda Godlewska zamieściła w swoich mediach społecznościowych screeny wiadomości, które dostaje na swoją skrzynkę odbiorczą od internautów! Wpisy są pełne wulgaryzmów i wyzwisk! Tym razem nie zostawiła tego i postanowiła ujawnić tożsamość hejterów! Zobaczcie!

Monika, a bardziej znana jako Esmeralda Godlewska, stała się popularna głównie przez to, że wraz ze swoją siostrą Małgorzatą są jednymi z największych skandalistek w polskim show-biznesie. Kontrowersyjne siostry nie zatrzymają się przed niczym i wciąż próbują swoich sił w wielu projektach.

Jak wiemy, Małgorzata całkowicie poświęciła się swojej karierze muzycznej i ostatnio byliśmy świadkami wykonania przez nią hymnu z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Esmeralda próbowała już swoich sił niemal we wszystkim. Śpiewała, pozuje do zdjęć jako fotomodelka, a jakiś czas temu byliśmy świadkami, kiedy próbowała swoich sił w kobiecym MMA, gdzie zmierzyła się z Martą Linkiewicz i niestety musiała uznać jej wyższość!

Esmeralda bardzo często jest ofiarą ataków na swoją osobę. Pod jej postami w mediach społecznościowych nie raz mogliśmy czytać hejterskie komentarze od internautów, lecz wydawałoby się, że ona puszcza to mimo uszu i dalej robi swoje.

Najwidoczniej miarka się przebrała i jakiś czas temu na swoim Instastory opublikowała wulgarne wpisy, które jak się okazuje, dostaje od 12-latków!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/esmeralda_godlewska/

Ona sama jest mamą i na pewno nie chciałaby, aby jej syn wypisywał tak obraźliwe wiadomości i czuł się anonimowy. Zapytała również, gdzie są rodzice małoletnich i nawiązała do ich wychowania.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/esmeralda_godlewska/

Postanowiła tym razem walczyć z hejtem, tym bardziej że wiadomości, które wypisują do niej nastolatkowie, są tak wulgarne, że trudno być na to obojętnym. Tym razem Godlewska poszła o krok dalej i za pomocą internetu znalazła rodziców, do których wysłała te wulgarne wpisy z wiadomością, że to ich synowie to napisali!

Poinformowała również, że od tej pory będzie udostępniała tego typu wiadomości i jak sama przyznała, w internecie nic nie ginie!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/esmeralda_godlewska/

Po jej reakcji i wysłaniu wiadomości do rodziców możemy zobaczyć, że konta małych hejterów zostały usunięte z mediów społecznościowych. Jednakże w internecie nie zawsze jest łatwo zwalczać tego typu zachowania, tym bardziej że jest on coraz bardziej dostępny i coraz więcej nastolatków ma dostęp do smartfonów. Nie zważają na to, że obraźliwe słowa napisane w internecie mogą kogoś okropnie zranić!

Hejt w naszych czasach jest niestety na porządku dziennym, a rodzice nie zawsze mają wpływ, a nawet często nie mają pojęcia o tym, jak zachowuje się ich dziecko w sieci!

A Wy co myślicie o takiej walce z hejtem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry