Połącz się z nami

Monika i Paweł wrócą do „Love Island”? Fani reality-show nie mają wątpliwości.

monika i paweł wróca do

Rozrywka

Monika i Paweł wrócą do „Love Island”? Fani reality-show nie mają wątpliwości.

Wiele wskazuje to, że jedna z par, która poznała się na Wyspie Miłości, ponownie zawita do willi islandersów. Monika i Paweł wrócą do „Love Island”?

Czy już niebawem w którymś z odcinków „Love Island” będziemy mogli zobaczyć byłych wyspiarzy?

Program „Love Island. Wyspa miłości” to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych reality-show stacji Polsat, który pokazuje, jak przez kilka tygodni na oczach widzów uczestnicy łącza się w pary i nawiązują ze sobą różne relacje. Już za dwa tygodnie wielki finał „Love Island”, który odpowie na pytanie, która z par najbardziej spodobała się widzom. Zwycięzcy będą mogli zdobyć łącznie 100 tys. złotych, jeśli wykażą się wobec siebie wielką lojalnością.

Pierwszy polski sezon „Love Island” wygrała Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy jeszcze do niedawna tworzyli związek. Para, która aktualnie bierze udział w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”, niespodziewanie rozstała się, a o wszystkim poinformował sam Mikołaj, zamieszczając w sieci krótkie wyjaśnienia.

Monika i Paweł wrócą do „Love Island”?

Chociaż w pierwszym sezonie trzy finałowe pary opuszczały „Wyspę Miłości” jako zakochani, żadna z tych relacji nie przetrwała próby czasu. Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski to aktualnie jedyna para, która poznała się w pierwszej edycji „Love Island” i nadal jest razem. Mimo że nie wiele osób wierzyło w ten związek, a podczas trwania programu pozostali islandersi wytypowali ich do opuszczenia wyspy, argumentując, że mają najmniejsze szanse na miłość, Monika i Paweł udowodnili, że połączyło ich wiele uczucie.

Zakochani są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, od jakiegoś czasu przebywają oni w Hiszpanii, czym pochwalili się na Instagramie, przypominając swoim obserwatorom, że właśnie mija rok, od kiedy są razem.

Niektórzy internauci zwrócili jednak uwagę, że Monika i Paweł znajdują się blisko hiszpańskiej willi, gdzie aktualnie nagrywana jest druga edycja „Love Island” i zasugerowali, że byli wyspiarze ponownie pojawiają się w programie!

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Monikę i Pawła w programie „Love Island”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry