Monika Idzikowska: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

13 stycznia 2022
Przez: : KS

Monika Idzikowska jest jedną z bohaterek pierwszej edycji programu Farma, który swoją premierę będzie miał już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Trzeba przyznać, że produkcja i jej uczestnicy zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo o jednej z nich!

Monika Idzikowska: wiek

Z informacji, które produkcja zdecydowała się udostępnić w sieci dowiadujemy się, że Monika ma 43 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Sochocina. Co ciekawe, z zawodu jest policjantką. Na chwilę obecną jest już na emeryturze i zaczęła skupiać się na innych rzeczach. Mimo to, nadal uwielbia czuć adrenalinę i aktywność fizyczną, co widać gołym okiem po jej wysportowanej sylwetce.

Okazuje się, że na swoim koncie ma naprawdę duże doświadczenie zawodowe. Mianowicie, pracowała w pionie kryminalnym, a także brała udział w misji w Kosowie. Te doświadczenia sprawiły, że jej pewność siebie jest na naprawdę wysokim poziomie i trudno jest ją złamać, czy zrazić.

Jednakże, prywatnie jest opiekuńczą matką i żoną. Mimo, że ma wiele mocnych cech, bywa również emocjonalna, kobieca i wrażliwa. Pasją Moniki jest fitness i strzelectwo. Oprócz tego, jest ogromną fanką tatuaży.

Monika Idzikowska Farma
Moniak Idzikowska – uczestniczka programu Farma

Zobacz także: Co wiemy o Kindze Kalecie z programu Farma?

Monika Idzikowska: Farma

Monika to jedna z uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w nowej produkcji Polsatu. Farma to format, który jest już znany zagranicą, gdzie cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu premierę będzie miał pierwszy odcinek polskiej edycji.

Uczestnicy, a wśród nich Monika zamieszkają na wsi, gdzie będą odcięci od udogodnień z miasta. Będą musieli wykonywać zadania i nawiązywać ze sobą relacje. Wygrany otrzyma tytuł Super Farmera oraz nagrodę pieniężną.

https://www.instagram.com/p/CWye188MjxD/

Monika Idzikowska: Instagram

Uczestniczka pierwszej edycji programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dark_angel1701. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 33 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz