Paweł Kozicz: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

3 listopada 2023
Przez: : M.J

Paweł Kozicz przyjechał do Polski z Białorusi i postanowił podbić rynek muzyczny. Utalentowany muzyk bierze udział w programie The Voice of Poland występując pod skrzydłami Tomsona i Barona. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat życia prywatnego i kariery Pawła!

Paweł Kozicz: wiek

Niestety z informacji zamieszczonych w sieci nie wiadomo ile lat ma Paweł. Uczestnik The Voice of Poland 14 od dwóch lat mieszka w Polsce. Urodził się w Mińsku na Białorusi, z której wyjechał tuż po protestach. Jego najbliższą osobą jest mama, która bardzo go wspiera i inspiruje.

Paweł Kozicz: kariera

Paweł w swoim rodzimym kraju uczył śpiewu w najlepszej białoruskiej szkole. Między innymi przygotowywał uczestników do konkursu Eurowizji. Na swoim koncie ma również współpracę ze znanymi muzykami. Po przyjeździe do Polski zaczął udzielać lekcji wokalu in-line. Od roku prowadzi chór dla dorosłych. Na swoim koncie swoją muzykę, którą tworzy w ramach projektu Palanik.

Paweł Kozicz: The Voice of Poland 14

Muzyk tworzy muzykę z gatunków pop i jazz. Już podczas przesłuchań w ciemno dał popis na scenie. Paweł zaśpiewał utwór Dancing in the moonlight zespołu Toploader. Talent wokalny muzyka sprawił, że wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele. Uczestnik dołączył do drużyny Tomsona i Barona, choć Justyna Steczkowska nie ukrywała, że widziała mężczyznę w swojej grupie. Czy Pawłowi uda się zdobyć nagrodę główną? Nagrodą za wygraną jest czek w wysokości 50000 złotych oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska

Zobacz także: Kim jest Becky Sangolo?

Paweł Kozicz: Instagram

Utalentowanego muzyka znajdziecie na portalu Instagram. Profil Pawła nosi nazwę @pawel_kozicz i obecnie obserwuje go blisko 2 tysiące osób. Jesteśmy jednak pewni, że wraz z rosnącą popularnością Pawła jego obserwatorów przybędzie!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej