Monika Kołakowska: [treningi, Youtube, partner, Instagram]

14 maja 2020
Przez: : KS

Monika Kołakowska pnie się coraz wyżej w świecie polskiego fitnessu. Pozytywną energią i chęcią do działania zaraża tysiące Polek, które ćwiczą regularnie ze swoją mentorką. Okazuje się, że prywatnie jest związana z gwiazdą polskiego YouTube – Sebastianem Wardęgą. Kim jest i co wiadomo o Monice Kołakowskiej?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Monika Kołakowska (@monikolakowska)

Monika Kołakowska: wiek

Wiadomo, że instruktorka fitness obchodzi swoje urodziny 23 sierpnia. Jednakże, nie wiadomo dokładnie w którym roku przyszła na świat. Można domyślać się, że jest w podobnym wieku do swojego partnera. Niewątpliwie, charyzmy dodają jej długie włosy, których barwę często zmienia. Oczywiście, może pochwalić się także idealną sylwetką, której zazdrości jej niejedna kobieta.

Monika Kołakowska: treningi

Swoje treningi układa w sposób, aby były jak najbardziej wydajne. Ich poszczególne elementy często różnią się od siebie, aby nie wywoływać nudy. Bardzo dużą sympatią cieszą się tabaty, treningi interwałowe oraz skoncentrowane na poszczególnych częściach ciała. Często pojawia się również w programach telewizyjnych nie tylko w roli ekspertki, ale także pokazuje tam pokazowe ćwiczenia. Trenując z nią można spalić zbędne kilogramy, pozbyć się cellulitu oraz przyśpieszyć metabolizm.

Trenerka fitness prowadzi swój kanał na Youtube. Regularnie dodaje tam materiały z ćwiczeniami. Swoje obserwatorki namawia do podejmowania wyzwań na konkretną liczbę dni. Cykle te cieszą się dużą popularnością i dużą ilością wyświetleń.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mo(@monikolakowska)

Monika Kołakowska: partner

Jej partner to gwiazda polskiego Youtube. Materiały Sylwestera Wardęgi biły rekordy wyświetleń nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Tworzą parę już id kilku lat. O ich związku wszyscy dowiedzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani często zamieszczają tam wspólne zdjęcia.

Zobacz także: Kim jest Sylwester Wardęga?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@monikolakowska)

Monika Kołakowska: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @monikolakowska. Jej aktywność śledzi tam już prawie 300 tysięcy użytkowników. Jak na trenerkę przystało, znajdziemy ta liczne zdjęcia z treningów. Oprócz tego, dzieli się ze swoimi fanami fragmentami życia prywatnego.

źródło: Instagram Moniki Kołakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej