Sylwester Wardęga: [wiek, kariera, Youtube, partnerka, Fame MMA, Instagram]

23 lutego 2021
Przez: : KS

Sylwester Wardęga to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych youtuberów w Polsce. Mimo, że na przestrzeni lat jego kontent zdecydowanie uległ zmianie, nadal może pochwalić się bardzo liczną grupą fanów. Mężczyzna walczył także podczas Fame MMA. Co o nim wiadomo?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez famemmatv sfs 🖐🏻 (@famemma_tv)

Sylwester Wardęga: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Wardęga ma 32 lata, urodził się 31 grudnia 1989 roku. Pochodzi z Mławy, ale przeprowadził się do Warszawy. Mieszkał także w Indiach. Jest nie tylko twórcą internetowym, ale również performerem. W ostatnim czasie starał się znacznie zmienić swój wizerunek, co dostrzegli internauci. Postanowił zająć się inną tematyką i skupić na ważniejszych przekazach.

Sylwester Wardęga: Youtube

Można pokusić się o stwierdzenie, że Wardęga był jednym z pierwszych czołowych youtuberów w Polsce. Jego filmiki, zwłaszcza pranki, cieszyły się ogromną liczbą wyświetleń. Jego kanał odwiedzali także zagraniczni internauci. Na chwilę obecną jednak, pomysłodawca psa-pająka zajmuje się kontrowersyjnymi tematami, które dotyczą zwłaszcza osób związanych z social mediami i Youtubem.

Sylwester Wardęga: Fame MMA

Ku zaskoczeniu wielu fanów, Sylwester zdecydował się wziąć udział w Fame MMA. Niewątpliwie, jego starcie z Kacprem Błońskim jest jednym z najbardziej wyczekiwanych, a zarazem interesujących. Ich pojedynek odbył się podczas gali Fame MMA 9 i zakończył porażką dla Wardęgi Youtuber walczył także podczas Fame MMA 11, jednak to starcie także zakończyło sie niepowodzeniem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Sylwester Wardęga: partnerka

Youtuber w życiu prywatnym jest związany z Moniką Kołakowską. Kobieta jest jedną z najbardziej znanych trenerek fitness na polskim Youtube. Oprócz tego, mężczyzna wyjawił także, że prócz uczucia łączą ich także aspekty zawodowe. Otóż, Wardęga pomaga rozwijać kanał swojej partnerce i doradza jej w sprawach biznesowych.

Zobacz także: Kim jest Monika Kołakowska?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SA Wardega (@sawardega)

Sylwester Wardęga: Instagram

Sylwester prowadzi dwa konta na Instagramie. Pierwsze z nich znajdziemy pod nazwą @sawardega, natomiast drugie @sawardega_wataha.

https://www.instagram.com/p/Biw_3m7H-4G/

źródło: Instagram Sylwestra Wardęgi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej