Połącz się z nami

Monika Kozakiewicz nie rozpacza po rozstaniu z Pawłem Tyburskim! Znalazła idealny sposób na złamane serce!

Monika Kozakiewicz nie rozpacza

Moda i uroda

Monika Kozakiewicz nie rozpacza po rozstaniu z Pawłem Tyburskim! Znalazła idealny sposób na złamane serce!

Jak się okazuje, Monika Kozakiewicz nie rozpacza po rozstaniu z Pawłem Tyburskim, chociaż wiadomość o końcu tej relacji odbiła się szerokim echem w mediach. Dziewczyna postanowiła nieco poprawić sobie humor i udała się z wizytą do swojego zaprzyjaźnionego fryzjera. Zapewne wiele kobiet doskonale ją zrozumie! Zobaczcie, jak wygląda!

Wydawało się, że Monika i Paweł udział w pierwszej edycji programu „Love Island” mogą zaliczyć do bardzo udanych. Pomimo tego, że hiszpańską willę opuścili tuż przed samym finałem, to w ich wypadku program okazał się dla nich strzałem w dziesiątkę. Piękni, młodzi i z wieloma perspektywami na przyszłość zdobyli po zakończonym show nie tylko rozgłos, ale i mnóstwo fanów, którzy śledzili ich życie i trzymali za nich kciuki.

https://www.instagram.com/pablotybori/

Nie da się ukryć, że wiadomość o końcu ich relacji mogła co niektórych zaskoczyć. Dodajmy, że nic nie wskazywało na to, że nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Niemniej jednak, po tym, jak Paweł na swoim profilu wyznał ze łzami w oczach, że jego związek z Moniką dobiegł końca, a następnie dziewczyna udostępniła screeny rozmowy, z której jasno wynikało, że Tyburski dopuścił się zdrady, w mediach zawrzało.

Zobaczcie: Paweł z „Love Island” zdradził Monikę. Wyciekły druzgocące wiadomości! To już
KONIEC…

Jak do tej pory uczestnik „Love Island” pokusił się o kilka komentarzy w tej sprawie. W rozmowie z portalem Pudelek wyznał, że będzie walczył o Monikę, bo jest miłością jego życia. Jak również podkreślił, potrzebują obydwoje teraz czasu, aby wszystko sobie poukładać. Wiele osób zapewne czekało na komentarz Moniki, jednak ona jak do tej pory nie odniosła się do całego zajścia. Na Instagramie natomiast pojawiły się nagrania, z których wynika, że Monika Kozakiewicz nie rozpacza po rozstaniu i znalazła sposób, aby choć na chwilę zapomnieć o całej sytuacji.

https://www.instagram.com/pablotybori/

Monika Kozakiewicz nie rozpacza po rozstaniu z Pawłem Tyburskim!

Kozakiewicz jak do tej pory nie skomentowała całej sytuacji i nic nie wskazuje na to, że miałaby to zrobić. Niemniej jednak na jej profilu w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się nagrania. Zapewne niejedna kobieta doskonale wie, że najlepszym sposobem na złamane serce są nie tylko zakupy, ale również wizyta u fryzjera.

Monika trzymała swoich obserwatorów w napięciu, demonstrując tylko urywki, na których możemy zobaczyć jej ukochane psa. Niemniej jednak na ostatnim ze zdjęć możemy zobaczyć, na jaką metamorfozę się zdecydowała.

Choć jej przemiana nie jest diametralna i jak widzimy, nadal pozostała wierna swoim jasnym włosom, to nie mamy wątpliwości, że na chwilę udało jej się zapomnieć o całym zajściu.

Myślicie, że Monika w końcu zdecyduje się skomentować rozstanie? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry