Połącz się z nami

Monika Kozakiewicz pokazała ciało bez ubrań! Wygląda obłędnie!

monika kozakiewicz pokazała ciało

Moda i uroda

Monika Kozakiewicz pokazała ciało bez ubrań! Wygląda obłędnie!

Gwiazda znana z „Love Island” wzięła udział w gorącej sesji! Monika Kozakiewicz pokazała ciało bez ubrań. Wygląda oszałamiająco! Fani nie kryją podziwu!

Monika i Paweł „Love Island”

Monika i Paweł to jedna z nielicznych par, którym udało się stworzyć związek po programie. Początkowo zarówno inni uczestnicy, jak i widzowie nie dawali im szansy na przetrwanie. Oni jednak każdego dnia udowadniają, że ich uczucie jest prawdziwe i gorące.

Na początku nic nie zapowiadało gorącego uczucia pomiędzy tą dwójką. Pozostali uczestnicy wyeliminowali parę, twierdząc, że ma ona najmniejsze szanse na przetrwanie. Jak się okazuje, zakochani jako jedna z dwóch par przetrwała próbę czasu i od kilku miesięcy cieszy się wzajemną miłością. Ich wzajemną relację możemy na co dzień obserwować na Instagramie.

Kilka dni temu, para wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej, której efektami pochwaliła się w social- mediach.
Fani pary nie kryli zachwytu i z chęcią komentowali ich wspólne zdjęcia.

„Patrzycie na zdjęcie i wiecie, że między nami jest potężny ogień. 🔥To prawda…, ale to nie wszystko. Zawsze byłam przekonana co do związków, że bez uczuć, nie przetrwają długo. Dlaczego? Bo przychodzi moment, kiedy związek, który istnieje tylko dla przyjemności – nie przetrwa długo, a w przyszłości to co powinno cieszyć, będzie zbyt banalne i krótkie. Teraz już wiecie dlaczego jestem z tym łobuzem i nie mamy zamiaru tego zmieniać”

Monika Kozakiewicz pokazała ciało bez ubrań!

Oprócz wspólnych zdjęć, w albumie znalazło się również zdjęcie samej Moniki. Blondynka pozuje na nim rozebrana. Bez wątpienia gwiazda przykuwa wzrok i rozpala męską wyobraźnię. Przy okazji, Monika zachęca do wzięcia udziału w konkursie z okazji Dnia Kobiet. Do wygrania jest kobieca sesja, a o wygląd zwyciężczyni zadbają przyjaciele gwiazdy.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się sporo pochlebnych komentarzy, odnoszących się do urody Kozakiewicz.

„Monia Ty mój mały golasku”

„Wow!!!! 🤩🤩🤩 Ja też bym chciała poczuć się jak gwiazda!”


„Zjawisko piękna 😍

Nie da się ukryć Monika wygląda obłędnie. Jak widać miłość jej służy.

Kibicujecie tej parze?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry