Połącz się z nami

Monika Mielnicka z „M jak miłość” przeszła ogromną metamorfozę! Serialowa Lilka została blondynką!

Monika Mielnicka

Moda i uroda

Monika Mielnicka z „M jak miłość” przeszła ogromną metamorfozę! Serialowa Lilka została blondynką!

Monika Mielnicka z „M jak miłość” przeszła ogromną metamorfozę, którą pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Młodziutka aktorka diametralnie zmieniła kolor swoich włosów i w jej wypadku można śmiało powiedzieć, że jest to bardzo odważna metamorfoza! Zobaczcie, jak prezentuje się w blond włosach!

Nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby serialu „M jak miłość”. Ta produkcja leci na ekranach naszych telewizorów od wielu lat. Nie da się również ukryć, że to właśnie dzięki temu serialowi wielu aktorów wypłynęło na szerokie wody polskiego show-biznesu.

Zobaczcie również: Lipowska odchodzi z „M jak miłość”? Aktorka dosadnie wyraziła swoje zdanie w tej kwestii

Jedną z gwiazd serialu emitowanego w stacji TVP2 jest Monika Mielnicka. 21-latka w serialu wciela się w postać Liliany, która jest ukochaną Mateusza granego przez Krystiana Domagałę. Zapewne niejeden widz zauważyła, że do tej pory Monika tylko raz zdecydowała się na zmianę swojej fryzura. Choć zawsze była wierna swoim długim, ciemnym włosom, to jakiś czas temu zdecydowała się na grzywkę.

Nie da się ukryć, że ta fryzura jeszcze bardziej ją odmłodziła niemniej jednak to już przeszłość. Serialowa Lilka zdecydowała się tym razem na diametralną zmianę koloru swoich włosów! Zobaczcie, jak wygląda!

Monika Mielnicka z „M jak miłość” przeszła ogromną metamorfozę!

Jak zaznaczyła w opisie do jednego ze zdjęć, przyszedł czas na blond. Monika zdecydowała się znacznie rozjaśnić swoje ciemne włosy i musimy przyznać, że zmiana jest diametralna. Można śmiało powiedzieć, że w blond włosach wygląda uroczo, o czym również świadczą komentarze pod zdjęciami serialowej Lilki na Instagramie:

„Ale ci pasuje ten blond😍”

„Blond piękność 😍”

„Nie poznałam cię 😍 Wow, super wyglądasz i pasuje Ci blond. Extra, dla mnie bomba ❤️😍”

Musimy przyznać, że uwielbiamy tak odważne i diametralne metamorfozy. Czy jednak w nowej fryzurze Monika będzie mogła nadal grać w serialu? Jak wiadomo, niektórzy aktorzy mają zapisane w swoich umowach, że nie mogą zmieniać wizerunku na potrzeby serialu. Zapewne już niebawem przekonamy się, czy Monika Mielnicka w nowym kolorze włosów zaprezentuje się nam również na ekranie!

Jak Wam się podoba? Też jesteście zaskoczeni odważną metamorfozą 21- latki?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry