Monika Mrozowska rozstała się z partnerem? Gwiazda opublikowała wymowny wpis

15 stycznia 2022
Przez: : MC

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Najmłodszy syn Lucjan jest owocem związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Czyżby para się rozstała? Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych wymowny wpis.

Kilka słów o Monice

Monika Mrozowska to znana aktorka, która największą popularność zdobyła wcielając się w rolę Majki w serialu Rodzina Zastępcza. Niewątpliwie kojarzona jest z tą produkcją po dziś dzień. Aktorkę mogliśmy również zobaczyć w takich programach jak Agent-gwiazdy czy Jak oni śpiewają, natomiast od 2016 roku wciela się w rolę Magdy w serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Obecnie gwiazda aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza liczne posty związane ze zdrowym trybem życia, odżywianiem, macierzyństwem jak i aktywnością fizyczną, szczególnie jogą. Na swoim profilu publikuje ambitne i wartościowe wpisy, dzieli się poradami, a także przepisami na posiłki.  

Zobacz także: Monika Mrozowska pokazała brzuch po trzech porodach

Jeśli chodzi o życie prywatne, Monika ma za sobą kilka związków, a także jest szczęśliwą i spełnioną mamą czwórki dzieci.

Monika Mrozowska rozstała się z partnerem?

Monika ma dwie córki: Jagodę i Karolinę, które pochodzą z poprzedniego związku z Maciejem Szaciłłą, natomiast ze związku z Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa. W ostatnim czasie Monika była z Maciejem Auguścikiem-Lipką, a owocem ich miłości syn Lucan. Chłopiec przyszedł na świat w styczniu 2021 roku.

Zobacz także: Monika Mrozowska pokazała wnętrza swojego domu

Gwiazda w ostatnim czasie opublikowała na Instagramie post sugerujący, że relacja z Maciejem jest już przeszłością. Monika zdradziła bowiem, że nie mieszka już z ojcem Lucjana.

„Przez ostatnich prawie 12 miesięcy tylko przez 3 noce Lucek nie spał ze mną. Na te 3 noce pierwszy raz pojechał do swojego taty, a ja wyjechałam z dziewczynami na weekend na deskę do Zakopanego. I w końcu się przyzwoicie wyspałam 🙈” – czytamy w poście Moniki.

Monika Mrozowska z najmłodszym synem

Doceniacie szczerość Moniki?

źródło: Instagram Moniki Mrozowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej