Monika Pyrek: [wiek, kariera, Star Voice, mąż, Instagram]

25 lutego 2020
Przez: : KS

Monika Pyrek to ceniona sportsmenka, która co jakiś czas pojawia się na ekranach telewizorów. Niedawno widzowie bliżej poznać ją mogli w programie Star Voice. Gwiazdy mają głos.

Monika Pyrek: wiek

Kobieta pochodzi z Gdyni. Urodziła się 11 sierpnia 1980 roku, a więc skończyła 39 lat. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz tamtejszego Uniwersytetu na Wydziale Prawa i Administracji. Po zakończeniu kariery sportowej, zdecydowała się na pracę w Radiu Szczecin, czyli mieście, gdzie obecnie mieszka.

Monika Pyrek: kariera

Przez wiele lat była jedyną polską tyczkarką, która mogła pochwalić się tak wielkimi sukcesami na międzynarodową skalę. Wielokrotnie pobijała swój własny rekord Polski. Czterokrotnie reprezentowała kraj na Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyła wiele medali na Mistrzostwach  Świata i Europy. W 2013 roku ogłosiła, że kończy karierę sportową.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@monikapyrek_official)

Monika Pyrek: mąż

W roku, w którym zakończyła profesjonalną karierę sportową, wyszła za mąż za menagera Norberta Rokitę. Na stałe przeprowadzili się do Szczecina i razem wychowują dwóch synów. Starszy z nich – Grzegorz, urodził się w 2013 roku, natomiast młodszy Julian cztery lata później.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@monikapyrek_official)

Monika Pyrek: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Star Voice. Gwiazdy mają głos nie był pierwszym programem, w którym sportsmenka wzieła udział. Mianowicie, w 2010 roku wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Okazało się, że nie ma sobie równych i w parze z Robertem Rowińskim zostali zwycięzcami edycji.

Zobacz także: Uczestnicy 1. edycji Star Voice. Gwiazdy mają głos?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@monikapyrek_official)

Monika Pyrek: Instagram

Jej konto na Instagramie śledzi ponad 15 tysięcy użytkowników. Możemy znaleźć je pod nazwą @monikapyrek_official. Zdjęcia, które dodaje pochodzą zarówno z życia prywatnego, gdzie pokazuje, jak spędza czas z najbliższymi oraz wydarzeń sportowych, w których bierze udział. Bezsprzecznie, będą pojawiać się tam również zdjęcia z programu Star Voice!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

Post udostępniony przez  (@monikapyrek_official)

źródło: Instagram Moniki Pyrek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej