Połącz się z nami

Monika Pyrek: [wiek, kariera, Star Voice, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Monika Pyrek: [wiek, kariera, Star Voice, mąż, Instagram]

Monika Pyrek to kolejna uczestniczka programu Star Voice. Gwiazdy mają głos, której udział w programie oficjalnie potwierdzili producenci. Chociaż, swoje życie w większości poświęciła dla sportu, już niedługo telewidzowie będą mogli zobaczyć ją w innej odsłonie na antenie TVP 2. Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Monika Pyrek: wiek

Kobieta pochodzi z Gdyni. Urodziła się 11 sierpnia 1980 roku, a więc skończyła 39 lat. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz tamtejszego Uniwersytetu na Wydziale Prawa i Administracji. Po zakończeniu kariery sportowej, zdecydowała się na pracę w Radiu Szczecin, czyli mieście, gdzie obecnie mieszka.

Monika Pyrek: kariera

Przez wiele lat była jedyną polską tyczkarką, która mogła pochwalić się tak wielkimi sukcesami na międzynarodową skalę. Wielokrotnie pobijała swój własny rekord Polski. Czterokrotnie reprezentowała kraj na Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyła wiele medali na Mistrzostwach  Świata i Europy. W 2013 roku ogłosiła, że kończy karierę sportową.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@monikapyrek_official)

Monika Pyrek: mąż

W roku, w którym zakończyła profesjonalną karierę sportową, wyszła za mąż za menagera Norberta Rokitę. Na stałe przeprowadzili się do Szczecina i razem wychowują dwóch synów. Starszy z nich – Grzegorz, urodził się w 2013 roku, natomiast młodszy Julian cztery lata później.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@monikapyrek_official)

Monika Pyrek: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Program Star Voice. Gwiazdy mają głos nie będzie pierwszym, w którym sportsmenka weźmie udział. Mianowicie, w 2010 roku wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Okazało się, że nie ma sobie równych i w parze z Robertem Rowińskim zostali zwycięzcami edycji. O tym, jak poradzi sobie w muzycznym show TVP 2 przekonamy się już niebawem!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@monikapyrek_official)

Monika Pyrek: Instagram

Jej konto na Instagramie śledzi ponad 11 tysięcy użytkowników. Możemy znaleźć je pod nazwą @monikapyrek_official. Zdjęcia, które dodaje pochodzą zarówno z życia prywatnego, gdzie pokazuje, jak spędza czas z najbliższymi oraz wydarzeń sportowych, w których bierze udział. Bezsprzecznie, będą pojawiać się tam również zdjęcia z programu Star Voice!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@monikapyrek_official)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry