Połącz się z nami

Monika z „Królowych życia” zoperowała piersi. Opowiedziała o wymianie implantów.

Monika z "Królowych życia" zoperowała piersi

Rozrywka

Monika z „Królowych życia” zoperowała piersi. Opowiedziała o wymianie implantów.

Z pewnością przełamuje ona tabu, jakie panuje w naszym kraju i otwarcie opowiada o swoich zabiegach chirurgicznych. Tym razem Monika z „Królowych życia” ponownie zoperowała piersi. Zobaczcie zatem, dlaczego wymieniła implanty?

Monika Chwajoł jest jedną z bohaterek „Królowych życia”, która z pewnością zyskała sobie już sporo fanów. Wiele osób doceniło ją za to jak szczerze i otwarcie wypowiada się na temat zmian, jakie zaszły w jej ciele. Dzięki treningom i diecie sporo schudła, jednak nie tylko to się zmieniło. Monika poddała się także licznym operacjom plastycznym, między innymi skorygowała nos czy powiększyła piersi. W wyniku tego wszystkiego w przeciągu niespełna sześciu lat, zmieniła się ona nie do poznania (pisaliśmy o tym tutaj).

Operacje plastyczne w naszym kraju stają się niewątpliwie bardziej niż kiedyś dostępne. Sporo osób, które mają kompleksy, mogą w ten sposób z nimi zawalczyć. W związku z tym Monika nie tylko opowiada o tym co przeszła, ale także próbuje pomóc innym. Chętnie odpowiada więc na pytania ciekawych osób, dotyczące kulis takich zabiegów. Jej komentarze są zatem cennym źródłem informacji dla osób planujących takie zabiegi.

Monika z „Królowych życia” zoperowała piersi

Okazuję się, że przed tym, zanim Monika schudła poddała się operacji powiększenia piersi. Potem jej waga znacznie spadła, a tkanka tłuszczowa zmalała i wtedy jej dekolt nie wyglądał już tak dobrze. Z pewnością nie był odpowiednio dopasowany do szczuplejszej sylwetki. Dlatego teraz królowa zdecydowała się na ponowną operację biustu.

Tak przyznaje się‼️‼️‼️‼️Poddałam się wymianie implantów piersiowych…Dlaczego wymieniłam implanty piersiowe? Bo w szybkim tempie za dużo schudłam a to przyczyniło się że piersi nie były już tak piękne jak kiedyś kiedy to tkanki tłuszczowej miałam więcej 🤪🤪🤪🤪🤪🤪. Wiec drogie Kobitki najpierw odchudzanie i dieta a później powiększanie piersi :)” – napisała Monika

Monika z "Królowych życia" zoperowała piersi
źródło: https://www.instagram.com/stories/monikachwajol_official/

Monika przyznała, że ważne jest przygotowanie do operacji. Wyznała również, że oczywiście przy tego typu zabiegach trzeba liczyć się z bólem, jednak na to są odpowiednie środki. Dla niej najgorsze było to, że musiała uważać, żeby nie nadwyrężać rąk, przez co nie mogła kilka dni prowadzić samochodu.

„Pamiętajcie, że każda operacja plastyczna musi być przemyślana, zaplanowana i przedyskutowana z lekarzem. Ważna jest tez klinika i opieka w niej, to wszystko wpływa na rekonwalescencję.”– napisała.

View this post on Instagram

Wizyta kontrolna 😊😊a przy okazji chwilka na pogawędkę i zdjęcia. Tak przyznaje się‼️‼️‼️‼️Poddałam się wymianie implantów piersiowych. Zabieg wykonał sam dr Marek Szczyt, znam doktora i cenie go za profesjonalizm oraz poczucie delikatności w wykonywanych zabiegach. Pamiętajcie, że każda operacja plastyczna musi być przemyślana, zaplanowana i przedyskutowana z lekarzem. Ważna jest tez klinika i opieka w niej, to wszystko wpływa na rekonwalescencję. Ja na drugi dzień po zabiegu wyglądam jak na zdjęciu, uśmiechnięta ( chodź z tym nigdy nie mam problemu 🤪)i zadowolona. Pewnie będziecie pytać o ból, już to wspominałam każda ma inny próg bólu, ja czuje się świetnie, oczywiście trochę boli no jakby nie patrzył to była operacja przecięcie skóry, mięśnia, wiec ingerencja w ciele była. Wystarczy zażyć tabletki przeciwbólowe i nie ma żadnego dyskomfortu. Dla mnie większym problem niż ból jest brak możliwości prowadzenia samochodu przez 7-10 dni. Nie można nadwyrężać zbytnio rąk, ale za to będę cały dzień mówić, bo przecież buzią mogę ruszać. 🤪No ale odpoczynek tez mi się należy. Dlaczego wymieniłam implanty piersiowe? Bo w szybkim tempie za dużo schudłam a to przyczyniło się że piersi nie były już tak piękne jak kiedyś kiedy to tkanki tłuszczowej miałam więcej 🤪🤪🤪🤪🤪🤪. Wiec drogie Kobitki najpierw odchudzanie i dieta a później powiększanie piersi 🙂 Ale uważam że to jest jeden z lepszych zabiegów z chirurgi plastycznej dla Kobiet. Wiec jeśli jest to wasze marzenie to pamiętajcie : Marzenia są dla ludzi, bez nich człowiek byłby Nikim! Warto wierzyć w marzenia bo nie się naprawdę spełniają. KOBIETKI😘❗️❗️❗️❗️ macie pytania ????!??????śmiało piszcie na priv odpowiem na Wasze pytanka bo wiem jak to jest ważna sielawa wszystko wiedzieć przed podjęciem takiej decyzji 😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚 Służę POMOCĄ!!!!!!!. #operacjeplastyczne #biust #breast #breastimplantillness #chirurgia plastyczna #medycyna #piersi #woman #super #time #clinique #clinic #klinika #klinikadrszczyt #new #newpost #newposttday #ootd #potd #warszawa #szczyt #dr #operacja #mentor #implant #implanty #goodday #instaphoto #photooftheday #doctor

A post shared by Monika Chwajoł 👑 (@monikachwajol_official) on

A wy co sądzicie o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry