Połącz się z nami

Rodzina Moniki kiedyś i dziś! Królowa Życia jest nie do poznania!

rodzina moniki kiedyś i dziś

Rozrywka

Rodzina Moniki kiedyś i dziś! Królowa Życia jest nie do poznania!

Z pewnością jest jedną z bohaterek „Królowych życia”, która bardzo ceni rodzinę w swoim życiu. Jak bardzo zmienili się ona i jej bliscy w ciągu kilku lat? Rodzina Moniki kiedyś i dziś! Królowa jest nie do poznania! 

Rzeczywiście życie Moniki Chwajoł od kilku sezonów śledzi wielu telewidzów przed ekranami swoich telewizorów. Z pewnością kto uważnie ogląda, zdążył zauważyć, że rodzina ma dla niej wielkie znaczenie, zarówno miłość do męża Jacka, jak i córek Nicole oraz Michelle. Królowa i jej mąż na znak swojego uczucia postanowili nawet w tym roku odnowić swoją przysięgę małżeńską.

„Po 20 pięknych latach małżeństwa powiedzieliśmy sobie przed Bogiem ponownie TAK. To dzięki wielkiej Miłości, Szacunku i Szczerości doszliśmy do wszystkiego. Z naszej Miłości mamy 2 Kochające Córki…” napisała wówczas na Instagramie.

Z całą pewnością rodzina jest dla niej wielkim wsparciem, co pozwala również z sukcesem budować życie zawodowe. Wraz z tym, wszystkim z czasem przyszły także pieniądze, które niewątpliwie pomogły Monice w zmianie swojego wyglądu. Przeszła bowiem ona spektakularną metamorfozę na przestrzeni zaledwie sześciu lat (pisaliśmy o tym również tutaj). Królowa nie ukrywa, że dokonała tego nie tylko ciężką pracą, ale także ingerencja chirurgiczną w swoje ciało.

Królowa jest nie do poznania!

„Co zrobiłam ???? Już się przyznaje. Zabrałam się za odchudzanie, dieta i siłownia to wyrobiło u mnie piękną szczupłą sylwetkę oraz widoczne delikatne mięśnie, a nie tłuszczyk :). Pracowałam na to 3 lata. Ale było warto. Zoperowałam nos, co spowodowało całkowitą zmianę mojego wyglądu i zmieniło rysy twarzy. Powiększyłam delikatnie usta oraz zrobiłam makijaż permanentny brwi i doczepiłam rzęsy. A w nagrodę za wszystko powiększyłam sobie biust. Moi drodzy nikt się nie rodzi idealny. Oczywiście można zaakceptować Siebie takiego, jakim się jest, ale skoro jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna to z niej skorzystałam. Wszystko wykonałam w miarę rozsądku i ze smakiem , żeby nie przesadzić a zachować piękno Kobiety.”– wyznała.

Monika jest bardzo doceniana za to, że nie ukrywa tego wszystkiego przed światem, nie udaje i nie zaprzecza. Pokazuje kobietom jak skorzystać z tego, co daje nam obecna medycyna estetyczna bezpiecznie i z rozsądkiem. Tłumaczy, że nie ma złotych środków odchudzających, a do wymarzonej sylwetki można dotrzeć poprzez odpowiedni trening i dietę. Podkreśla również, że obecnie czuje się dobrze sama ze sobą, a to właśnie był cel jej działań.

Rodzina Moniki kiedyś i dziś!

W czasie kiedy Monika przechodziła swoją metamorfozę, zmieniła się nie tylko ona, ale także jej mąż i córki. Niewątpliwie dziewczynki wyrosły, a mąż poszedł w ślady żony i postanowił również zadbać sylwetkę.

„Dawniej vs Dziś. Tak to my. !!!!!! Dzieci wiadomo urosły, zrobiły się panienki, mąż zmieniony, odchudzony, sylwetka wyszczuplona i od razu wygląda inaczej i super” – napisała Monika.

Zobaczcie to porównanie, z pewnością ciężko wam będzie uwierzyć w to, co widzicie!

View this post on Instagram

Dawniej vs Dziś ?. Tak to my. !!!!!!Dzieci wiadomo urosły, zrobiły się panienki, mąż zmieniony, odchudzony, sylwetka wyszczuplona i od razu wygląda inaczej i super ?. A Ja???? Tak to Ja?. Jak to sami napisaliście pod moim story nie do poznania kiedyś a dziś. ??. Co zrobiłam ???? Już się przyznaje. Zabrałam się za odchudzanie, dieta i siłownia to wyrobiło u mnie piękną szczupłą sylwetkę oraz widoczne delikatne mięśnie a nie tłuszczyk :). Pracowałam na to 3 lata. Ale było warto. ??? Zoperowałam nos co spowodowało całkowitą zmianę mojego wyglądu i zmieniło rysy twarzy. Powiększyłam delikatnie usta oraz zrobiłam makijaż pernamentny brwi i doczepiłam rzęsy. A w nagrodę za wszystko powiększyłam sobie biust?. Moi drodzy nikt się nie rodzi idealny. Oczywiście można zaakceptować Siebie takiego jakim się jest, ale skoro jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna to z niej skorzystałam. Wszystko wykonałam w miarę rozsądku i ze smakiem , żeby nie przesadzić a zachować piękno Kobiety. ??? Dlaczego się przyznaje do swoich operacji i zmian, żebyście Kobietki wiedziały, że nie urodziłam się cudowna oraz szczupła i że żadne soczki czy warzywa i koktajle odchudzające Was nie zmienią. Chcecie schudnąć i wyglądać szczuplej to jest możliwe, ale za sprawą dobrze dobranej diety połączonej z ćwiczeniami post pisze na Wasza prośbę, gdyż nie możecie uwierzyć że ja jestem na obydwóch zdjęciach. Kochani teraz czuje się idealnie i jestem zadowolona ze swojego wyglądu oraz sylwetki. A to jest w życiu najważniejsze, żeby się dobrze czuć samemu ze sobą. Pozdrawiamy i dziękujemy za Wasze Cudowne komentarze, maile i wiadomości. Ale pamiętajcie zmieniłam tylko wygląd Serduszko ❤️ zostało to samo? #metamorfoza #metamorphosis #zmiana #change #face #twarz #operacja #operation #nose #breastimplantillness #breast #dieta #diet #dieta_treino #trening #fitness #fitnessmotivation #fitnesslife #gym #gymgirl #gymmotivation #motivation? #ttv #look #lookoftheday #fashion #beauty #perfect #style #styleoftheday ????

A post shared by Monika Chwajoł ? (@monikachwajol_official) on

I co sądzicie?

My jesteśmy pod wrażeniem i gratulujemy Monice wspaniałej rodziny!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry