Mrs. Honey: [Ewa Wyszatycka, High League, Instagram]

10 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Mrs. Honey, czyli Ewa Wyszatycka to znana streamerka i influencerka, która swoich sił spróbuje w oktagonie podczas 4. gali High League. Jej przeciwniczką będzie jedna z najpopularniejszych aktywistek działających na rzecz kobiet, Maja Staśko. Co jeszcze wiemy o Mrs. Honey?

Mrs. Honey: wiek

Ewa Wyszatycka, bardziej znana jako Mrs. Honey urodziła się 21 grudnia 1996 roku, czyli aktualnie ma 25 lat.

Mrs. Honey: wzrost

Z informacji znalezionych w sieci wynika, że Ewa nie ma więcej niż 170 cm wzrostu. Dokładne wymiary streamerki poznamy zapewne podczas ważenia przed gala High League.

Mrs. Honey: waga

Nie znane są jeszcze informacje na temat wagi Mrs, Honey. O tym, ile waży Ewa Wyszatycka dowiemy się podczas ważenia przed galą High League.

Mrs. Honey: kariera

Ewa Wyszatycka obecnie zaliczana jest do jednych z najbardziej popularnych streamerek w naszym kraju. Swoją działalność rozpoczęła w 2017 roku, gdzie do sieci trafiły filmiki z grania w League of Legends, Teamflight Tactics Fortnite oraz CS:GO. Największą popularność jej profil osiągnął w 2021 roku.

Mrs. Honey: High League

Ewa Wyszatycka będzie jedną z gwiazd, które zmierzą się w oktagonie podczas 4. gali High League, która odbędzie się 17 września w Arena Gliwice.

ZOBACZ TAKŻE: Karta Walk High League 4

Jej rywalką będzie jena z najpopularniejszych aktywistek działających na rzecz praw kobiet, Maja Staśko. Panie nie znają się i mają konfliktu między sobą.

“Moja przeciwniczka! Nie ma między nami żadnych dymów, sporów i starć. Nie nienawidzimy się. Nie skrzywdziłyśmy się. Nie znamy się! I bardzo dobrze. To będzie czysto merytoryczna (mam nadzieję!) i sportowa walka. Powodzenia, dziewczyno ❤️ 💪🏽 Trzymam za nas kciuki!” – napisała na Twitterze Staśko.

Mrs. Honey: partner

Obserwując profil Mrs. Honey na Instagramie można wywnioskować, że aktualnie Ewa prawdopodobnie jest singielką. Wcześniej, Mrs. Honey spotykała się ze znanym streamerem ZONY. Para rozstała się w 2021 roku.

Mrs. Honey: Instagram

Ewa Wyszatycka posiada konto na portalu Only Fans. Ponadto aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 125 tysięcy obserwujących.

Źródło: Instagram Mrs. Honey

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej