Połącz się z nami

MTV EMA 2019 dla Roksany Węgiel! Pokonała Podsiadło!

Roksana Wegiel MTV EMA 2019

News

MTV EMA 2019 dla Roksany Węgiel! Pokonała Podsiadło!

MTV EMA 2019 dla Roksany Węgiel! Młoda wokalistka w głosowaniu pokonała Dawida Podsiadło! Kiedy odbierze nagrodę?

Roksana Węgiel to z pewnością jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek. Swoją kariera rozpoczęła od udziału od talent show „The voice Kids”, który wygrała. Później została zwyciężczynią dziecięcej wersji konkursu Eurowizji w 2018 roku.

Od tego czasu młoda gwiazda pnie się na szczyty sławy. Na jej koncerty przychodzą tysiące fanów, a za bilet na jej koncert trzeba sporo zapłacić. Oprócz tego Roxie wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych. Z pewnością jej kariera nabiera tempa.

MTV EMA 2019 dla Roksany Węgiel!

Teraz Roksana może odhaczyć kolejny sukces. Młoda gwiazda nominowana została wraz z Darią Zawiałow, Sarsą, grupą Bass Astral x Igo oraz Dawidem Podsiadło do nagrody dla Najlepszego Polskiego Artysty na 26 gali MTV Europe Music Awards. Uroczystość wręczenie odbędzie się w niedzielę, 3 listopada w FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli.

Jak podają media, młoda wokalistka pokonała w głosowaniu swoich konkurentów i to ona odbierze nagrodę podczas gali w Sewilli. Oprócz tego Roksana będzie miała okazję stanąć na scenie przed europejską publicznością i pokazać swoje umiejętności wokalne. To ogromny zaszczyt dla tak młodej gwiazdy!

Trzeba przyznać to ogromne wyróżnienie, bowiem młoda gwiazda stanie obok takich sław jak Ariana Grande, Shawn Mendes, Billie Eilish i wielu innych. W tym roku największe szanse na zgarniecie największej ilości statuetek ma Ariana Grande, która nominowana jest do nagrody EMA aż w siedmiu kategoriach.

My serdecznie gratulujemy Roksanie i życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej! Z pewnością gwiazda ma na to spore szanse!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry