Roxie Węgiel na Gali MTV EMA pozuje do zdjęcia z Cristiano Ronaldo

4 listopada 2019
Przez: : W.M.

Podczas gali MTV EMA Roxie spotkała wielkie gwiazd z całego świata. Gościem był również jednej z najlepszych piłkarzy świata. Roxie Węgiel z Cristiano Ronaldo na wspólnym zdjęciu!

MTV EMA 2019

Roxana Węgiel podczas gali MTV EMA 2019 zdobyła statuetkę w kategorii Best Polish Act i pokonywała w tym wiele polskich gwiazd, m.in. Dawida Podsiadło. Jest to kolejny wielki sukces, który osiągnęła poza naszym krajowym rynkiem. Rok temu zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Voice Kids reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie pokonała rywali z całej Europy i spektakularnie wygrała. Dzięki temu zwycięstwu już w tym miesiącu, 24 listopada Polska będzie organizatorem Eurowizji.

Roxie Węgiel z Cristiano Ronaldo

Gala, podczas której Roksana odebrała statuetkę, odbyła się w hiszpańskiej Sewilli, a wydarzenie miało miejsce w minioną sobotę.

Zobacz: Międzynarodowy sukces Roxie Węgiel.

a uroczystości tej pojawiły się największe światowe gwiazdy, nie tylko z rynku muzycznego. Jedną z takich osób był jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo, obecny zawodnik Juvenstusu Turyn. Jego obecność na różnych wydarzeniach zawsze przyciąga wielką uwagę zebranych fotoreporterów. Nie inaczej było tym razem. Sportowiec przyszedł na galę w towarzystwie swojej partnerki, Georginy Rodriguez.

Po oficjalnej części uroczystości odbyła się druga część imprezy, gdzie piosenkarka miała okazję poznać znanego sportowca. Jak donoszą media, Roxie w towarzystwie portugalskiego piłkarza czuła się bardzo swobodnie.

„Zamienili kilka słów, a potem zapozowali do wspólnego zdjęcia” – mówi źródło Jastrząbpost

Na jednym z uwiecznionych zdjęć widać, jak gwiazda Juvenstusu obejmuje polską wokalistkę do wspólnego selfie.

Poza spotkaniem z Cristiano, Roksana miała okazję poznać wiele innych światowych gwiazd, ale spotkanie z takim sportowcem i kilkukrotnym zdobywcą Złotej Piłki to z pewnością nie lada wydarzenie.

Jak wam się podobała Roksana na gali na wspólnym zdjęciu z Cristiano? Zazdrościcie jej możliwości spotkania się ze znanym piłkarzem?

To zapewne nie koniec światowej kariery młodej gwiazdy! Będziemy Was na bieżąco informować!

źródło: JastrząbPost/Instagram Roxie Węgiel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz