Połącz się z nami

Roxie Węgiel z Cristiano Ronaldo pozują do wspólnego selfie! Gala MTV EMA

News

Roxie Węgiel z Cristiano Ronaldo pozują do wspólnego selfie! Gala MTV EMA

Podczas gali MTV EMA młodziutka wokalistka miała okazje spotkać wielkie gwiazd klasy międzynarodowej. Gościem był również jednej z najlepszych piłkarzy świata. Roxie Węgiel z Cristiano Ronaldo na wspólnym zdjęciu!

Roxana Węgiel podczas gali MTV EMA 2019 zdobyła statuetkę w kategorii Best Polish Act i pokonywała w tym wiele polskich gwiazd, m.in. Dawida Podsiadło. Jest to kolejny wielki sukces, który osiągnęła poza naszym krajowym rynkiem. Rok temu zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Voice Kids reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie pokonała rywali z całej Europy i spektakularnie wygrała. Dzięki temu zwycięstwu już w tym miesiącu, 24 listopada Polska będzie organizatorem Eurowizji.

Roxie Węgiel z Cristiano Ronaldo

Gala, podczas której Roksana odebrała statuetkę, odbyła się w hiszpańskiej Sewilli, a wydarzenie miało miejsce w minioną sobotę. Więcej o tym znajdziesz tutaj. Na uroczystości tej pojawiły się największe światowe gwiazdy, nie tylko z rynku muzycznego. Jedną z takich osób był jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo, obecny zawodnik Juvenstusu Turyn. Jego obecność na różnych wydarzeniach zawsze przyciąga wielką uwagę zebranych fotoreporterów. Nie inaczej było tym razem. Sportowiec przyszedł na galę w towarzystwie swojej partnerki, Georginy Rodriguez.

Po oficjalnej części uroczystości odbyła się druga część imprezy, gdzie piosenkarka miała okazję poznać znanego sportowca. Jak donoszą media, Roxie w towarzystwie portugalskiego piłkarza czuła się bardzo swobodnie.

„Zamienili kilka słów, a potem zapozowali do wspólnego zdjęcia” – mówi źródło Jastrząbpost

Na jednym z uwiecznionych zdjęć widać, jak gwiazda Juvenstusu obejmuje polską wokalistkę do wspólnego selfie.

Poza spotkaniem z Cristiano, Roksana miała okazję poznać wiele innych światowych gwiazd, ale spotkanie z takim sportowcem i kilkukrotnym zdobywcą Złotej Piłki to z pewnością nie lada wydarzenie.

Jak wam się podobała Roksana na gali na wspólnym zdjęciu z Cristiano? Zazdrościcie jej możliwości spotkania się ze znanym piłkarzem?

To zapewne nie koniec światowej kariery młodej gwiazdy! Będziemy Was na bieżąco informować!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry