Mucha dodała pierwsze zdjęcie z ukochanym. Ich ślubne kreacje mogą Was zaskoczyć

29 grudnia 2021
Przez: : J.J

Anna Mucha od pewnego czasu spotyka się z Jakubem Wonsem. Choć mieliśmy już przyjemność oglądać wspólne zdjęcia pary do tej pory zakochani nie podzielili się nimi osobiście. To się jednak zmieniło bo na profilu aktorki pojawiła się ich pierwsza, wspólna fotografia. Co ciekawsze, w ślubnych kreacjach!

Anna Mucha prywatnie

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych aktorek w polskim show-biznesie. Prywatnie mama dwójki dzieci i związana obecnie z Jakubem Wonsem. W przeszłości Ania przez parę lat była partnerką Kuby Wojewódzkiego. Następnie związała się z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci – Stefanii i Teodora.

Jak już wspomnieliśmy aktorka związana jest z Jakubem Wonsem, z którym tworzy bardzo zgrany duet. Choć para jest w szczęśliwym związku bardzo chroni swojej prywatności nie dzieląc się z internautami swoim życiem uczuciowym. Na ich profilach w mediach społecznościowych do tej pory nie znaleźlibyście wspólnych zdjęć. To się jednak zmieniło, a kiedy wspólna fotka zakochanych pojawiła się w na Instagramie Ani, od razu wywołała prawdziwą lawinę komentarzy.

Zobacz także: Jak długo trwa związek Muchy i Wonsa?

Aktorka Anna Mucha
Anna Mucha

Mucha i Wons w ślubnych kreacjach

Pierwsza wspólna fotografia Ani Muchy i Jakuba Wonsa pojawiła się na Instagramie aktorki. Co ciekawsze obydwoje pozują w ślubnych kreacjach – Jakub w eleganckim, czarnym garniturze, Ania natomiast w sukni o długości maxi z bogato zdobionym dekoltem, wykonanej w całości z niezwykle stylowej satyny.

Sama Ania podjudziła internautów dodając poniższy opis do zdjęcia:

“no dobra, to ślubne już jest … 😜

prapremiera @kogelmogel.official 4
Koniec Świata!
rzeczywiście 😜😎”

Choć ślubne kreacje na pierwszy rzut oka mogą zmylić prawda jest zupełnie inna. Para w tak eleganckich stylizacjach wybrała się na premierę kolejnej części filmu Kogel Mogel. Pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy od internautów, których zachwyciła fotka zakochanych:

“No Ania nic dodać nic ująć, wyglądacie na szczęśliwych.Gratulacion”

“Pani Mucha Wąsowa….? 😮”

“Jak on patrzy! :)”

Myślicie, że faktycznie doczekamy się zdjęcia Ani Muchy i Jakuba Wonsa w prawdziwych ślubnych kreacjach?

Źródło: Instagram Anny Muchy, Jakuba Wonsa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz