Mykyta Kucheriavyi: [wiek, You Can Dance – Nowa generacja 2, Instagram]

15 marca 2023
Przez: : W.M.

Mykyta Kucheriavyi jest jednym z uczestników 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja. Co o nim wiadomo, ile ma lat i co lubi robić na co dzień?

Mykyta Kucheriavyi: wiek

Mykyta z You Can Dance ma 13 lat i pochodzi z Ukrainy, ale aktualnie mieszka w Olsztynie. Uczestnik YCD tańczyć zaczął pięć lat temu. Jak zdradził, jego przygoda z tańcem zaczęła się po tym, jak w 2014 roku z powodu wojny przeniósł się z rodziną do innej części Ukrainy i tam zobaczył ogłoszenie z zaproszeniem dzieci na zajęcia taneczne. Już wtedy zaczął wyróżniać się talentem na tle rówieśników.

13-latek mimo młodego wieku już ma na koncie wiele nagród i wyróżnień, ale jak twierdzi, jego największym życiowym marzeniem jest tytuł Mistrza Świata. Gdy dorośnie, chce otworzyć szkołę tańca dla dzieci z ubogich rodzin. Mykyta w Polsce mieszka razem z mamą i babcią.

You Can Dance – Nowa generacja 2

Program You Can Dance – Nowa generacja powrócił na antenę TVP1 na początku stycznia. Premierowy odcinek drugiej edycji wyemitowany został 6 stycznia.

W tanecznym show z odświeżonym gronem jury – Katarzyną Cichopek, Idą Nowakowską oraz Agustinem Egurrolą ponownie zobaczyć mogliśmy wielu utalentowanych tanecznie dzieci pomiędzy 8 a 13 rokiem życia.

Jurorzy stanęli przed trudnym zadaniem i musieli wyłonić z castingów tylko 50 uczestników, którzy następnie trafili do prestiżowej szkoły tańca YCD. Ostatecznie do finałowych odcinków wybrano tylko 16 utalentowanych młodych tancerek i tancerzy, którzy otrzymali szansę na zwycięstwo, a jednym z nich jest właśnie Mykyta.

Finałowy odcinek 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja pojawi się na antenie TVP1 na żywo 25 marca o godz. 20:50. Czy Mykuta trafi do finału i wygra? Przekonamy się niebawem.

Zobacz także: Kim jest Samanta Piątek z You Can Dance?

Mykyta Kucheriavyi: Instagram

Mykyta podobnie jak inni uczestnicy najnowszego sezonu You Can Dance prowadzi swój profil na Instagramie. Konto 13-latka znaleźć można pod nazwą @curlymandance.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej