Samanta Piątek: [wiek, You Can Dance – Nowa generacja 2, Instagram]

13 marca 2023
Przez: : W.M.

Samanta Piątek jest jedną z uczestniczek 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja, która dostała się do odcinków finałowych. W poniższym artykule zdradzamy, ile ma lat, gdzie mieszka i co lubi robić na co dzień.

Samanta Piątek: wiek

Samanta z You Can Dance – Nowa generacja ma 12 lat. Uczestniczka show na co dzień uczy się w 6 klasie sportowej w Szkole im. Martyrologii Piaśnicy nr 8 w Wejherowie.

Naukę tańca rozpoczęła w wieku 6 lat, a na pierwsze zajęcia jazzu zaprowadziła ją mama.

Dziewczynka wcześniej ćwiczyła piłkę nożną, a pasją do sportu zaraził ją jej tata, który był piłkarzem i kapitanem Lechii Gdańsk.

Poza tańcem Samanta ma także inne pasje i jedną z nich jest między innymi pieczenie ciastek. Lubi także nurkować oraz skakać na trampolinie. Idolką Samanty jest Jennifer Lopez.

You Can Dance – Nowa Generacja 2

W programie You Can Dance – Nowa generacja udział mogą brać dzieci od 8 do 13 lat.

Druga edycja You Can Dance – Nowa generacja pojawiła na ekranach 6 stycznia 2023 roku. Jurorzy w składzie Kasia Cichopek, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola wyłonili 50 uczestników, którzy następnie trafili do prestiżowej Szkoły Tańca You Can Dance. Ostatecznie do odcinków finałowych zakwalifikować się mogło tylko 16 najzdolniejszych tancerzy, a wśród nich znalazła się między innymi Samanta Piątek.

W programie jest o co walczyć. Zwycięzca otrzymuje bowiem nagrodę w wysokości 100 tys. złotych.

Zobacz także: Kim jest Mateusz Rola z You Can Dance – Nowa generacja?

Samanta Piątek: Instagram

Samanta Piątek prowadzi swój profil na Instagramie. Kontro uczestniczki You Can Dance znaleźć można pod nazwą @piateksamanta.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej