Najjjka: [kim jest?, wiek, kariera, TikTok, Instagram]

Słowa kluczowe:
Instagramnajjjkatik tok
22 listopada 2021
Przez: : KS

Najjjka to polska tiktokerka, na temat której ostatnimi czasy zrobiło się naprawdę głośno ze względu na jej publiczne komentarze, w których otwarcie wypowiada się w kontrowersyjnych kwestiach. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej kariery i działalności w sieci!

Najjjka: kim jest?

Okazuje się, że prawdziwe imię gwiazdy TikToka brzmi Natalia. Niestety, w sieci trudno dotrzeć do informacji na temat nazwiska dziewczyny. Wiadomo natomiast, że ma 22 lata. Nie da się ukryć, że dużą popularność w internecie zyskała dzięki kontrowersyjnym treściom, które przekazuje swoim widzom, wśród których zazwyczaj znajdują się młodzi ludzie.

Mianowicie, 22-latka słynie z tego, że jest katoliczką, a w jej publikowanych materiałach nie brakuje treści, które można uznać za niestosowne. Dziewczyna często odnosi się do bieżących spraw społecznych, ale także udziela się w tematyce pro-life.

Ostatnio, odniosła się nawet do śmierci Izabeli z Pszczyny oraz jej nienarodzonego dziecka. Jej wypowiedź niektórzy uznali nawet za przejaw homofobii. Co więcej, jej szokującą wypowiedzią zajął się nawet Ośrodek Monitorowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Całą sprawę zgłosił on bowiem do prokuratury.

Najjjka tiktok
Natalia – Najjjka

Zobacz także: Co wiemy o Marysi Jeleniewskiej?

Najjjka: kariera

Dziewczyna w sieci słynie głównie kontrowersyjnych wypowiedzi, w których głośno mówi co myśli, a następnie udostępnia to w sieci. Na chwilę obecną, jej profil na  TikToku śledzi ponad 260 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Okazuje się, że 22-latka prowadzi także osobny profil na Instagramie, gdzie publikuje swoje wiersze. Porusza w nich tematy związane z wiarą, życiem i przemijaniem człowieka oraz religią.

Najjjka: Instagram

22-letnia tiktokerka prowadzi także swój profil na Instagramie. Możemy znaleźć go pod nazwą @najjjka. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam prawie 50 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej