Połącz się z nami

Najman nie składa rękawic! Przyjął ofertę walki!„Zawiesić to oni mogą mi co najwyżej pranie”

Najman nie składa rękawic

News

Najman nie składa rękawic! Przyjął ofertę walki!„Zawiesić to oni mogą mi co najwyżej pranie”

Nie milkną echa po sobotniej walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Organizatorzy gali FAME MMA dożywotnio zdyskwalifikowali sportowca, jednak jak się okazuje, kilka minut później Najman przyjął ofertę walki w federacji MMA! Co więcej, w swoim wpisie zakpił z surowej kary, jaką dostał i okazuje się, że Najman nie składa rękawic! Zobaczcie!

Marcin Najman nie daje nam o sobie zapomnieć. Po sobotniej walce, do której stanął w oktagonie z Kasjuszem Życińskim emocje jeszcze nie opadły. 41-latek niemal od razu zdecydował się na złamanie reguł, choć jak wiadomo walka miała się odbyć na zasadach bokserskich. Najpierw obalił rywala, a nastąpienie kopnął przeciwnika w nogę. Reakcja sędziego nie mogła być inna jak zakończenie walki, przez dyskwalifikację.

Co więcej, Marcin Najman został dożywotnio zdyskwalifikowany z FAME MMA wraz ze swoim trenerem Damianem Herczykiem. Oficjalne oświadczenie pojawiło się na profilu w mediach społecznościowych federacji FAME MMA, a więcej na ten temat dowiecie się poniżej.

Zobaczcie: Najman i jego trener wywaleni z FAME MMA! Dożywotnia dyskwalifikacja to nie wszystko!

Najman zaraz po jego dyskwalifikacji odniósł się do całego zajścia w krótkim oświadczeniu:

„No to w kilku słowach podsumowania: nie wiem, o jakie rozwiązanie umowy chodzi, bo wygasła ona w dniu walki. Co do niezapłacenia za walkę, to sytuacją zajmą się moi prawnicy. Oskarżenia Damiana Herczyka, w sytuacji gdzie to Życiński rozpętał awanturę po zakończeniu walki jest co najmniej nie trafione. Pozew przeciwko Życińskiemu za pomówienia będzie złożony w najbliższych dniach”

Najman nie składa rękawic! Przyjął ofertę walki!

Następnie na jego Instagramie pojawiło się nagranie, w którym możemy usłyszeć, że nie rozumie o co chodzi z tą dożywotnią dyskwalifikacją, skoro to miała być jego ostatnia walka w tej formule. Poinformował również, że zaraz po walce z Życińskim dostał dwie propozycje:

„Odebrałem telefony z propozycją od dwóch szefów, dwóch największych organizacji MMA w Polsce. Powiedziałem, że teraz mam trochę głowę zajętą innymi sprawami. Tak naprawdę to miała być moja ostatnia walka”.

Co więcej, 41-latek pokusił się również o wpis, w którym jasno dał do zrozumienia, co myśli o oświadczeniu organizatorów FAME MMA. Ostatecznie przyjął propozycję od „prawdziwej federacji MMA”:

„Zawiesić to oni mogą mi co najwyżej pranie w suszarni. Mój kontrakt po walce wygasł. Natomiast to ze nie będę już musiał na codzień oglądać patoligii i szamba jaki prezentował mój rywal to akurat spora ulga.
Ostatecznie przyjmę ofertę jedną z dwóch jakie dostałem kilka minut po walce z prawdziwych federacji mma.”

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy jeszcze Marcina Najmana w swoim żywiole!
Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry