Połącz się z nami

Najpiękniejsze choinki polskich gwiazd 2020! Zobaczcie, kto ma najładniejszą!

Najpiękniejsze choinki polskich gwiazd

Z życia gwiazd

Najpiękniejsze choinki polskich gwiazd 2020! Zobaczcie, kto ma najładniejszą!

Najpiękniejsze choinki polskich gwiazd zapierają dech w piersiach. Czołowe polskie gwiazdy i w tym roku nie zawiodły, a ich świąteczne drzewka zapierają dech w piersiach. Niektórzy postawili na oryginalność, inny na tradycyjne zielone drzewka. Która jest najpiękniejsza? Zobaczcie sami!

Święta Bożego Narodzenia to jeden z niewielu okresów w ciągu całego roku, kiedy polskie gwiazdy, w końcu mogą nieco zwolnić tempo i spędzić ten wyjątkowy czas ze swoimi najbliższymi. My za to możemy podglądać, jak przygotowują się do świętowania na ich profilach w mediach społecznościowych. To właśnie tam chętnie pokazują swoje świąteczne drzewka i trzeba przyznać, że ich fantazja nie zna granic.

U niektórych świąteczne drzewka pojawiły się już na początku grudnia. Inni według tradycji przyozdabiają je w świąteczny poranek. Drzewka są przyozdabiane zgodnie z panującymi trendami lub są tradycyjne i pełne kolorowych ozdób. Znalazły się również takie, które skradły Wasze serca. Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze choinki polskich gwiazd! Zobaczcie!

Najpiękniejsze choinki polskich gwiazd 2020!

Joanna Przetakiewicz w tym roku przeszła samą siebie. Jej czerwona ogromna choinka, uginająca się pod mnóstwem łańcuchów i ogromnych bombek, robi bez wątpienia wrażenie. W jednym z wywiadów projektantka wyznała, że inspirowała się Strajkiem Kobiet i czerwoną błyskawicą, która jest jego symbolem! Musicie przyznać, że to świąteczne drzewko jest bardzo oryginalne!

Filip Chajzer w tym roku postawił wszystko na jedną kartę, a w jego domu zagościła ogromna, żywa, zielona choinka. Dziennikarz relacjonował jej ubieranie i jak mogliśmy wówczas zobaczyć, odbywało się to przy pomocy drabiny! Trzeba przyznać, że to drzewko jest zjawiskowe!

Anna i Robert Lewandowscy tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzają w Polsce. Zarówno na Roberta, jak i na Ani profilu pojawiły się zdjęcia pięknie przyozdobionego drzewka. Czerwone bombki i kokardy wśród jasnych światełek wyglądają niesamowicie!

Małgorzata Rozenek jak co roku pochwaliła się swoim pięknie ozdobionym domem. Nie mogło zabraknąć oczywiście zjawiskowej, ogromnej choinki ozdobionej mnóstwem kolorowych bombek!

Zobaczcie również: Rozenek-Majdan przystroiła dom na święta! Z klasą i bez przepychu!

Najpiękniejsze choinki polskich gwiazd!

Kasia Zielińska jest już również gotowa na święta. Jej świąteczne drzewko jest tradycyjne i kolorowe i bez wątpienia wnosi świąteczny klimat w jej mieszkaniu.

Małgorzata Socha również pokazała, jak wygląda jej świąteczne drzewko. Aktorka sama je dekorowała mnóstwem kolorowych i fikuśnych bombek.

Jak widzimy, nie trzeba wiele, aby nasze świąteczne drzewko wyglądało zjawiskowo. Nie da się ukryć, że tytuł najbardziej oryginalnej choinki mógłby w tym roku trafić w ręce Joanny Przetakiewicz. Niemniej jednak każda z powyższych choinek jest wyjątkowa i piękna. Trzeba przyznać, że najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że nie znajdziemy dwóch takich samych świątecznych drzewek!
A Wam, która się najbardziej podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry