Rozenek-Majdan przystroiła dom na święta! Z klasą i bez przepychu!

10 grudnia 2020
Przez: : M.S.

Perfekcyjna pani domu już czuje klimat świąt. Małgosia Rozenek-Majdan przystroiła dom na święta! Z klasą i bez przepychu. Zobaczcie i poczujcie magię świąt!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Już za dwa tygodnie Wigilia, jednak tegoroczne święta będą zupełnie inne. Dotychczas ten okres kojarzy sie każdemu z rodzinną atmosferą, licznymi spotkaniami w gronie przyjaciół. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkim plany i według obostrzeń wprowadzonych przez rząd spotkania rodzinne musza ograniczyć się do minimum. Mimo to wiele osób pragnie poczuć magię tego okresu i już przystroiło swoje wnętrze oraz ubrało choinkę.

Od kilku dni gwiazdy, poprzez swoje media społecznościowe, pokazują pięknie udekorowane mieszkania, domy oraz swoje ubrane choinki. Filip Chajzer postawił w tym roku na rozmiar i pochwalił się swoim 5-metrowym drzewkiem. Agnieszka Kaczorowska również odlicza juz dni do świąt i pokazała swoją klasyczną choinkę. Najbardziej jednak zaskoczyła Blanka Lipińska, która na Instagramie pokazała zdjęcie swojej przerażającej choinki creepy, czym zrobiła furorę w sieci.

Rozenek-Majdan przystroiła dom na święta!

Małgosia Rozenek-Majdan również pokazała najpierw świąteczne drzewko, na którym przeważa czerwień. Teraz natomiast pochwaliła się pięknie przystrojonym wnętrzem. Rozenek-Majdan udekorowała dom na święta w odpowiednim dla siebie stylu. Jest elegancko i z klasą.

“Uff 😁zrobione 💁‍♀️ świąteczne dekoracje już są 😍 kocham ten czas i uwielbiam jak dom się zmienia na święta 🎄cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne 🥰 nigdy nie byłabym w stanie zrobić tego sama i jak co roku moja kochana @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations pomaga mi zrealizować świąteczne fantazje😜 bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka ❤️”– napisała na swoim profilu Małgosia.

Przed choinką stanęły czerwone sanie z prezentami:

Na stoliku kawowym pojawiła się świeczka oraz figurka renifera:

Kanapa ozdobiona została czerwonymi poduchami:

Uwagę zwraca również oryginalny świecznik ze świeczkami w kształcie szyszek:

Nie mogła również zabraknąć pięknych ozdób wokół kominka, szczególną uwagę zwracają spersonalizowane skarpety :

Na stole postawiona została taca ze świątecznymi ozdobami:

Nie mogło również zabraknąć żywych gałązek:

Drzwi zdobi piękny wieniec:

Źródło: https://www.instagram.com/m_rozenek/

Trzeba przyznać, że świąteczne mieszkania Majdanów robi ogromne wrażenie. Wszystko idealnie ze sobą współgra i świetnie się ze sobą komponuje.

Jak Wam się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz