Największe wpadki w „Tańcu z gwiazdami”! Tego nie da się zapomnieć…

25 października 2021
Przez: : M.J

Programy, które na naszych ekranach lecą na żywo rządzą się swoimi prawami. Nie ważne jak bardzo starają się produkcja, uczestnicy, czy prowadzący wpadki się zdarzają. Wybraliśmy dla Was kilka zabawnych sytuacji, które miały miejsce na parkiecie Tańca z gwiazdami. Pamiętacie?

Kilka słów o Tańcu z gwiazdami

Po raz pierwszy taneczne show pojawiło się na naszych ekranach wiosną 2005 roku. Wówczas program emitowany był w stacji TVN i doczekał się aż 13 sezonów. Następnie licencję postanowiła wykupić stacja Polsat i od wiosny 2014 roku właśnie tam możemy oglądać zmagania gwiazd w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Przez wszystkie edycje programu poznaliśmy mnóstwo gwiazd, które zdecydowały się na udział w tym popularnym show. Obecnie na naszych ekranach leci już 12. sezon, a o Kryształową Kulę w wielkim finale walczą Magdalena “Kajra” Kajrowicz-Zapała oraz Piotr Mróz.

Nie da się ukryć, że widzowie byli świadkami mniejszych lub większych wpadek podczas odcinków na żywo. Przypomnijcie sobie kilka z nich!

Wpadki w Tańcu z gwiazdami

  1. Jedną z wpadek na swoim koncie może zapisać Michał Malitowski. Podczas oceniania tańca Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz jurorowi wymknęło się soczyste przekleństwo. Malitowski niedługo później zaznaczył, że zrobił to świadomie, gdyż nie mógł znaleźć lepszego słowa na opisanie talentu sportowca.

2. Wpadki niejednokrotnie zaliczali również prowadzący. Paulina Sykut-Jeżyna w 11. edycji programu pomyliła imię Anny Dereszowskiej. Prezenterka aktorkę nazwała Joanną.

3. W 2011 roku jedną z gwiazd była Weronika Marczuk. Wówczas jej trenerem został uwielbiany przez widzów Jan Kliment. Podczas jednego z występów Janek nie zdołał utrzymać Weroniki, która z impetem upadła na twarz. Tancerz całą winą wówczas wziął na siebie i jak podkreślił:

“To moja wina, ponieważ to jest zawsze wina partnera”

Weronika Marczuk i Jan Kliment.
Bolesny upadek Weroniki Marczuk.

4. Wpadkę na swoim koncie ma również Dominika Gwit. Aktorka wzięła udział w 3. edycji Tańca z gwiazdami. W jednym z odcinków miała wykonać gwiazdę, która nie do końca jej wyszła. Widzowie zamiast tanecznej figury zobaczyli bieliznę uczestniczki.

Zobacz także: Wpadka Sylwii Lipki na parkiecie Tańca z gwiazdami!

5. Zapewne wierni widzowie pamiętają również upadek Dominik Tajner. Wówczas była żona Michał Wiśniewskiego podczas tańca zaliczyła upadek. Choć szybko się podniosła i dotrwała do końca, to noty jurorów były miażdżące.

Dominika Tajner.
Upadek Dominiki Tajner.

6. Podczas 12. edycji show w mediach szerokim echem odbiło się wtargnięcie na scenę Janka Klimenta. Były tancerz, który obecnie pracuje dla konkurencji, wszedł na parkiet i zabrał prowadzącym mikrofon.

Zobacz także: Jan Kliment wtargnął na scenie podczas odcinka na żywo!

Pamiętacie jakieś wpadki w Tańcu z gwiazdami?

Źródło: Instagram Tańca z gwiazdami / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej