Połącz się z nami

Narożna pokazała się w bieliźnie! Jak wygląda 32-latka bez ubrań?

narożna

Moda i uroda

Narożna pokazała się w bieliźnie! Jak wygląda 32-latka bez ubrań?

Liderka zespołu „Piękni i Młodzi” zrobiła fanom niespodziankę i udostępniła na swoim profilu bardzo odważne zdjęcie! Narożna pokazała się w bieliźnie! Zobaczcie, jak wygląda bez ubrań.

Magda Narożna jakiś czas temu otwarcie przyznała, że postanowiła więcej pracować na swoją sylwetką. Zobaczcie najnowsze efekty regularnych treningów!

Magda z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną, ale od zawsze uwielbiała śpiewać. Już jako nastolatka wspólnie z zespołem „Magda Band” wstępowała na weselach. Dokładnie w 2012 roku razem ze swoim ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyli zespół disco-polowy „Piękni i Młodzi”. Ich przeboje udostępnione na portalu You Tube zyskały milionową ilość wyświetleń i zespół postanowili pójść za ciosem i zgłosić się do programu „Must Be the Music”. Ostatecznie doszli aż do finału i od tego momentu stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych zespołu disco-polo.

Ostatnio zespół „Piękni i Młodzi” przeszedł ogromną rewolucję. Wszystko za sprawą skandalu, jaki miał miejsce tuż po nowym roku. Byli małżonkowie mimo zapewnień, że żyją w przyjacielskich stosunkach, pokazali, że prawda jest zgoła inna. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Narożna pokazała się w bieliźnie!

Jakiś czas temu Narożna w jednym z wywiadów, którego udzieliła „Party”, przyznała, że postanowiła więcej się ruszać i zadbać o zdrowie. Piosenkarka zaczęła się intensywniej ćwiczyć oraz wróciła do biegania. Jak się okazuje, Magda nie przerwała regularnych treningów i wciąż bardzo dba o swoją figurę. Na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie, gwiazda „Pięknych i Młodych” kolejny raz zaprezentowała bardzo odważne zdjęcie. Magda Narożna pokazała się w bieliźnie!

„Pobiegane , poćwiczone pyszne śniadanie zjedzone to czas się pakować i ruszać do pracy :))) miłego dnia” – podpisała zdjęcie Magda

Pod postem wokalistki pojawiło się wiele komentarzy fanów, zachwyconych figurą 32-latki!

„Masz super seksi ciało”

„Super figura”

„Figura na medal”

Jak Wam podoba się Magda Narożna w bieliźnie? Podzielacie zdanie internautów, iż figura piosenkarki jest godna pozazdroszczenia?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Brian

    25 lutego 2020 w 09:57

    No niezbyt

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry