Połącz się z nami

Partner Magdy Narożnej zaatakował nową dziewczynę Dawida! Fakty są szokujące!

Z życia gwiazd

Partner Magdy Narożnej zaatakował nową dziewczynę Dawida! Fakty są szokujące!

Magda i Dawid Narożni oraz ich obecni partnerzy świętowali Nowy Rok z wielkim przytupem! Partner Magdy Narożnej zaatakował nową dziewczynę Dawida! Kobieta wszystko pokazała na Instagramie i zdradziła szokujące fakty!

Wydawać by się mogło, że w życiu Magda Narożnej i jej byłego męża Dawida wszystko ponownie się ułożyło, a para po rozstaniu żyje w przyjacielskich relacjach. Jednak to, co się wydarzyło jednak w ostatnich dniach, daje sporo do myślenia!

W połowie byłego roku Magdalena i Dawid Narożni, którzy znani są z discopolowego zespołu „Piękni i Młodzi”, za pomocą mediów społecznościowych poinformowali swoich fanów, że zakończyli swój związek. Po 7 latach małżeństwa postanowili się rozwieźć. Jak zapewniali swoich fanów, żyją w przyjacielskich relacjach i wychowują razem córkę, a ich rozstanie nie miało mieć wpływu na dalsze losy zespołu.

Partner Magdy narożnej zaatakował nowa dziewczynę Dawida!

Po rozwodzie zarówno Magda, jak i Dawid szybko ułożyli sobie życie z nowymi partnerkami. Chociaż zapewniania o przyjacielskich relacjach wydawały się prawdziwe, wiele wskazuje na to, że prawda jest zgoła inna!

Jak przyznała nowa partnerka Dawida Narożnego – Joanna, nowy partner Magdy- Krzysztofzaatakował ją i kobieta trafiła do szpitala. Początkowo w relacji na InstaStories napisała, że dopiero kolejnego dnia udostępni filmik, na którym widać jak obecny partner Magdy ją uderzył, zrobiła to wcześniej. Joanna zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościach nagranie, na którym widać, jak wyciąga gaz łzawiący w kierunku agresywnego mężczyzny i rozpyla go. Nowy partner Magdy jest wyraźnie wściekły i następnie uderza kobietę w okolice głowy!

https://www.instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

Jak zaznaczyła nowa miłość Dawida Narożnego, to nie pierwsza taka sytuacja w wykonaniu nowego partnera Magdy.

https://www.instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

„Jestem czwartą osobą pobitą przez tego kryminalistę! Koniec z ukrywaniem Waszych występów! Widzimy się w sądzie” – zagroziła pod nagraniem Joanna.

https://www.instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

Jak się okazuje, sprawa nabiera coraz większego tempa, bo kobieta dodała na Instagramie nowe fakty, z których wynika, że w momencie tej całej nieprzyjemnej sytuacji wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Nie było zatem trzeźwej osoby, która sprawowałaby opiekę nad niepełnoletnią córka Magdy i Dawida – Gabrysią.

https://www.instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

Spodziewaliście się, że tak potoczą się losy byłego małżeństwa Narożnych i ich partnerów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry