Połącz się z nami

Narożna wypina pośladki w stringach! To zdjęcie kosztowało ją wiele odwagi!

Magda Narożna

Moda i uroda

Narożna wypina pośladki w stringach! To zdjęcie kosztowało ją wiele odwagi!

Artystka przebywa obecnie na urlopie w Bułgarii. Korzystając z pięknej pogody postanowiła zaprezentować fanom odważne ujęcie, którym zachwycili się fani! Zobaczcie! Narożna wypina pośladki w stringach!

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych artystek disco-polo w naszym kraju. Swoją karierę rozwijała u boku męża Dawida. Razem stworzyli wiele hitów, które zyskały wielką popularność. Choć wydawało się, że Magda i Dawid żyją tak, jak to sobie wymarzyli wcale tak nie było. Nad pozornie szczęśliwym małżeństwem zaczęły zbierać się czarne chmury, które doprowadziły do końca ich związku.
Początkowo Narożni utrzymywali, że ich rozstanie odbędzie się w przyjacielskich relacjach, jednak tak się nie stało.

Dawid i Magda nie zamierzali czekać na nową miłość i wzięli sprawy w swoje ręce, dzięki czemu dziś śmiało można stwierdzić, że poukładali swoje życie na nowo. Dawid wraz ze swoją partnerką Joasią spodziewają się pierwszego, wspólnego dziecka. Magda natomiast zaręczyła się ze swoim nowym partnerem – Krzysztofem.

Jeśli chodzi o aktywność w sieci to tu prym wiedzie Magda, której profil na Instagramie obserwuje już 161 tysięcy fanów. Artysta chętnie dzieli się ujęciami wykonanymi nie tylko podczas grania koncertów i tras, ale i licznymi zdjęciami prezentującymi codzienne życie. Wraz z partnerem – Krzysztofem chętnie pozują do wspólnych zdjęć, które później udostępniają w social mediach.

Narożna wypina pośladki w stringach!

Tym razem Magda i Krzysztof wybrali się na wspólny wyjazd do słonecznej Bułgarii. Z tej okazji artystka zaprezentowała swoim obserwatorom gorące ujęcie. Magda pozuje na tle morze, tuż przy jego brzegu. Ubrana jest jedynie w czarny strój kąpielowy. Przybierając taką pozę wyeksponowała swoje pośladki i to w samych stringach.

To gorące ujęcie zachwyciło jej fanów. Wiele osób skomentowało seksowne zdjęcie artystki, ale również skomplementowało figurę piosenkarki:

„ale masz śliczne ciało Madziu”

„Sexi laseczka💋💋”

„Bosko 💖💖💖💖”

„Wow jakie ładne widoki🤩”

A Wam, jak podoba się najnowsze zdjęcie Magdy Narożnej? Podzielacie zachwyt internautów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry