“Nasz Nowy Dom”: 21-letni bohater programu rzucił się pod pociąg! Tragiczne wieści!

24 listopada 2022
Przez: : M.S.

Trzy lata temu ekipa Nasz Nowy Dom na czele z Katarzyną Dowbor wyremontowała mieszkanie Mateuszowi Szmajduchowi oraz jego babci Małgorzacie. Niestety, los tej rodziny skończył się tragicznie. 21-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg…

Nasz Nowy Dom odcinek 137

Trzy lata temu, bohaterami 137 odcinka Nasz Nowy Dom byli pani Małgorzata oraz jej wnuk Mateusz. Los tej rodziny nie oszczędzał. Kobieta przeżyła piekło przez swojego ojca alkoholika. W kolejnych latach zawiodła się także na rodzicach swojego wnuka, którzy porzucili Mateusza. Pani Małgorzata przygarnęła go i we dwójkę zamieszkali w malutkim, bardzo starym i zniszczonym mieszkaniu.

Rodzina została zgłoszona do programu Nasz Nowy Dom, a Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, że wyremontuje ich mieszkanie. Pani Małgosia oraz jej wnuk Mateusz nie kryli łez szczęście:

“To tak jakby ktoś nam otworzył drzwi do nowego życia. Teraz wszystko zaczniemy od nowa, zapomnimy o starym domu, starych problemach” – mówił wówczas Mateusz.

“Nasz Nowy Dom”: 21-letni bohater programu rzucił się pod pociąg! (Źródło; YouTube)

21-letni bohater Nasz Nowy Dom rzucił się pod pociąg!

Od tego czasu minęły trzy lata, a w rodzinie ponownie pojawiły się problemy. Rodzina nie miała pieniędzy zatem 18letni wówczas Mateusz podjął pracę jako konduktor oraz zatrudnił się na stacji paliw. Niestety, jego stosunki z babcią znacznie się pogorszyły, na tyle, że młody mężczyzna wyprowadził się z domu.

Niedługo później Mateusz stracił pracę oraz zmagał się z nieleczoną depresją. Musiał wrócić do mieszkania babci. Sytuacja w rodzinie spowodowała, że Mateusz posunął się do tragicznego kroku, chcąc popełnić samobójstwo, 21-latek rzucił się pod koła pociągu.

Musiał wrócić do babci, gdzie znów nie miał już swojego kąta. Nie wytrzymał presji i posunął się do najbardziej tragicznego kroku – chciał odebrać sobie życie, w wyniku czego stracił nogę pod kołami pociągu” – przekazał przyjaciel Mateusza.

Na szczęście Mateuszowi nie udało się sobie odebrać życia, jednak stracił nogę pod kołami pociągu. W związku z tym przyjaciele 21-latka założyli zbiórkę na protezę dla Mateusza.

ZOBACZ TAKŻE: Problemy w programie Nasz Nowy Dom

Na stronie zbiórki możemy przeczytać krótki opis sytuacji Mateusza:

Mateusz dostał drugą szansę w życiu. Pomóżmy mu zacząć życie od nowa, to jest bardzo fajny, dobry chłopak, tylko bardzo zagubiony. Z tej racji, że wychowywała go babcia, nie miał od kogo czerpać właściwych wzorców, nigdy tak naprawdę nie uśmiechało się do niego szczęście. Chłopak potrzebuje fachowej pomocy psychologicznej, terapii, ale przede wszystkim własnego kąta, środków na start nowego życia. Trochę czasu upłynie zanim będzie już mógł się poruszać na protezie i być może znaleźć zatrudnienie” 

Źródło Super Express, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej