”Nasz nowy dom”: Program w tarapatach! Dowbor i Nowobilski wszystko zdradzili…

21 listopada 2022
Przez: : M.J

Wiesław Nowobilski i Katarzyna Dowbor nie ukrywają, że rosnące ceny materiałów dokładają im zmartwień. Kierownik budowy jest przerażony tym, co dzieje się na rynku budowlanym. Czy inflacja spowoduje, że ekipa programu Nasz nowy dom nie będzie mogła niebawem pomagać tym najbardziej potrzebującym?

Ta produkcja stacji Polsat od lat cieszy się sporą oglądalnością. Ekipa programu Nasz nowy dom nieustannie staje na wysokości zadania i pomaga tym najbardziej potrzebującym, aby ich życie zmieniło się na lepsze. Warto dodać, że program doczekał się już 19. sezonów. Ekipa z Katarzyną Dowbor na czele wyremontowała już niemal 300 domów.

ZOBACZ TAKŻE: Kto naprawdę płaci za remont w programie? Uczestnicy ponoszą koszty?

Niemniej jednak rosnące ceny materiałów budowlanych coraz bardziej utrudniają pracę na planie programu. Już jakiś czas temu Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plotkiem podkreślała, że aktualne ceny bardzo ją martwią. Jednak, jak wówczas podkreśliła, zawsze może liczyć na osoby, z którymi pracuje na planie programu Nasz nowy dom.

Niestety, jest drogo, co nas bardzo martwi. Przez to możemy mniej rzeczy zrobić. Mamy wcześniej ustalone kwoty, które są przeznaczone na transze. Musimy się tego trzymać. Mamy jednak bardzo kreatywnych architektów, którzy sobie świetnie z tym radzą. Trzeba zamieniać projekty, bo wielu rzeczy w sklepach nie ma i trzeba na nie czekać.”

Nowobilski o kulisach programu Nasz nowy dom

Wiesław Nowobilski, którego ostatnio mogliśmy oglądać na parkiecie Tańca z gwiazdami nie ukrywa, że ceny materiałów znacznie odbijają się na jego pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Dostanie się do programu graniczy z cudem? Internauci ujawnili kulisy programu!

To są duże pieniądze, tym bardziej że teraz koszty materiałów idą bardzo do góry. Każdy odcinek, który jest nowy, to są większe koszty. Wszystko wynika z cen materiałów”- tłumaczył w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak się okazuje ceny spowodowały, że ekipa musi coraz bardziej patrzeć na koszty materiałów, których używa do remontu.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy odcinek podzielił widzów! ”wybór tej akurat rodziny był błędem”

Używamy tych materiałów, których naprawdę potrzebujemy. Nie ma ograniczeń, nikt nas nie ogranicza. Marmury to już przesada, ale stosujemy takie podstawowe rzeczy, które są w normalnych domach”- zdradził Nowobilski.

Pomimo szalejącej inflacji ekipa programu nadal może liczyć na wsparcie stacji Polsat. Kasia Dowbor w rozmowie z Faktem zdradziła, że choć program nadal będzie realizowany, to na każdym kroku pojawia się coraz więcej problemów.

Polsat stanął na wysokości zadania i doinwestował program. Prawda jest jednak taka, że przydałoby się więcej. Staramy się jednak tak zrobić, żeby było dobrze”- powiedziała gospodyni programu w rozmowie z Faktem.

Oglądacie Nasz nowy dom?

Źródło: Jastrząb Post/ Plotek/ Fakt/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej