„Nasz nowy dom”: Bolesne doświadczenia pani Żakliny poruszyły Dowbor! Kobieta przez pożar straciła wszystko

23 marca 2023
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor razem ze swoją ekipą odwiedzi panią Żaklinę, która samodzielnie wychowuje syna. Niestety los nie był łaskawy dla kobiety. Nasz nowy dom odc 280.

W programie Nasz nowy dom co odcinek widzowie poznają wzruszające historie rodzin, które znalazły się w naprawdę trudnych życiowych sytuacjach. Choroby, bieda czy okrutny los powodują, że osoby te żyją skrajnych warunkach.

W nowym odcinku Nasz nowy dom poznajemy bliżej historię pani Żakliny, dla której los nigdy nie był łaskawy.

Nasz nowy dom odc 280

W kolejnym odcinku Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor pojedzie do Elbląga, gdzie aktualnie mieszka pani Żaklina. Historia kobiety jest wyjątkowo poruszająca.

Pani Żaklina miała bardzo trudne dzieciństwo. Miała dysfunkcyjnych rodziców, a gdy umarła jej ukochana babcia, przez kilka lat mieszała w domu dziecka. Po osiągnięciu pełnoletności marzyła o założeniu własnej rodziny i posiadaniu własnego domu. Gdy już myślała, że los w końcu się do niej uśmiechnął, partner kobiety zginął w tragicznym wypadku krótko po narodzinach ich syna Alana, zostawiając ją i syna samych.

Dzięki ciężkiej pracy i oszczędnościom po dziadkach, pani Żaklinie udało jej się kupić małe mieszkanie w starym budynku wielorodzinnym w Elblągu. Jednak niedługo po tym, jak się tam wprowadzili, pożar zniszczył ich mieszkanie i dosłownie wszystko, co mieli. Kobieta i jej syn zostali z niczym.

Pani Żaklina z synem Alanem zmuszeni byli przeprowadzić się do domu dla samotnych matek, a następnie do mieszkania socjalnego bez łazienki. Kobieta ciężko pracuje, jednak większość swoich dochodów musi przeznaczyć na czynsz za tymczasowe mieszkanie. Nie ma żadnych szans na to, aby odłożyć pieniądze i tym samym wyremontować i umeblować nowe mieszkanie.

To bardzo trudna sytuacja dla kobiety i jej syna, którzy muszą zmagać się z trudnościami codziennego życia. Jednak, dzięki swojej siłę woli i determinacji, pani Żaklina nie poddaje się i dalej walczy o lepsze życie dla siebie i swojego syna, a z pomocą przychodzi jej Katarzyna Dowbor i ekipa remontowa z Nasz nowy dom.

Zobacz także: „Nasz nowy dom”: Bezprecedensowa sytuacja w programie! Katarzyna Dowbor odmówiła remontu!

Nowy odcinek Nasz nowy dom, w którym bliżej poznamy wzruszającą historię życia pani Żakliny w czwartek 23 marca 2023 o godzinie o 20:05.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej