„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor odwiedziła babcię i jej wnuczka w Kuczki-Wieś. Ich historia to wyciskacz łez

16 marca 2023
Przez: : W.M.

Nowy odcinek programu Nasz nowy dom zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą odwiedzi panią Franciszkę, która samotnie wychowuje 5-letniego wnuczka. Kobieta i chłopiec na co dzień żyją w bardzo trudnych warunkach, a ich historia wyciska łzy.

Nasz nowy dom to program, który od ponad dziesięciu lat emitowany jest na antenie stacji Polsat i który cieszy się niegasnącą popularnością wśród widzów.

Prowadzącą reality-show jest Katarzyna Dowbor, która wraz z ekipą remontową potrafi odmienić życie wielu potrzebujących rodzin. W zaledwie pięć dni przeprowadzane są remonty, a efekty za każdym razem są zdumiewające,

Nasz nowy dom odc 279

Katarzyna Dowbor po raz kolejny będzie pomagać rodzinie, która żyje w bardzo trudnych warunkach,

W 279 odcinku Nasz nowy dom prowadząca wraz z ekipą remontowa odwiedzi Kuczki-Wieś, gdzie mieszka pani Franciszka. Kobieta samodzielnie wychowuje swojego wnuczka 5-letniego Franka.

Historia chłopca wyciska łzy. Jego mama odeszła od rodziny, gdy Franek był jeszcze malutki. Wówczas opiekę nad synem sprawował jego ojciec. Gdy ten założył nową rodzinę, zapomniał o swoim synku.

O dziecko walczyć postanowiła jego babcia Franciszka, który wystąpił do sądu o przyznanie praw do opieki nad wnukiem. Od pewnego czasu Franek mieszka wraz z babcią.

Chłopczyk bardzo kocha swoją babcię, jednak sporym problemem są warunki mieszkaniowe, w jakich żyją. Zły stan domu kobiety nie sprzyja prawidłowemu rozwoju dziecka – nie ma w nim łazienki, kanalizacji. Chłopiec i jego babcia nie mają osobnych pokoi,, a podłogi w pomieszczeniach się zapadają. Co więcej, w domu przecieka dach i wilgotne są także ściany.

Z pomocą babci i wnuczkowi rusza Katarzyna Dowbor z ekipą.

Zobacz także: Bezprecedensowa sytuacja w programie! Katarzyna Dowbor odmówiła remontu!

Kolejny odcinek Nasz nowy dom już w czwartek 16 marca o 20:05 na antenie Polsatu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej