„Nasz nowy dom”: Kto naprawdę płaci za remont w programie? Uczestnicy ponoszą koszty?

27 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Program Nasz domy dom pomógł już wielu rodzinom, które w związku z trudną sytuacją finansową, dotychczas żyły w złych warunkach. Czy uczestnicy, których domy zostały wyremontowane, ponoszą jakiegokolwiek koszty? Prowadząca program Katarzyna Dowbor zdradziła całą prawdę.

Nasz nowy dom

Premierowy sezon Nasz nowy dom pojawił się na antenie stacji Polsat w 2013 roku i w krótkim czasie został jednym z najbardziej lubianych programów. Prowadzone przez Katarzynę Dowbor reality-show doczekało się już 18 sezonów, a odcinki ostatniej wyemitowanej serii widzowie oglądać mogli we wiosennej ramówce stacji.

Do programu, w którym prowadząca razem z całą ekipą remontuje domy i mieszkania potrzebujących osób, zgłasza się wielu chętnych. Oczywiście nie wszyscy mogą dostać się do programu, a zainteresowane rodziny muszą spełniać wymagane przez produkcję warunki.

View this post on Instagram

A post shared by Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Rodziny płacą za remont w programie Nasz nowy dom?

W każdym odcinku Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor wspólnie z ekipą remontową ma tylko pięć dni, aby pomóc rodzinie, która boryka się z trudnymi warunkami mieszkalnymi. Uczestnicy często mierzą się także problemami finansowymi oraz zdrowotnymi.

Zobacz także: Które rodziny mogą dostać się do programu Nasz nowy dom?

Widzowie, którzy z wielkim zaciekawieniem śledzą odcinki programu Nasz nowy dom, od dawna zastanawiają się, czy rodziny, które zgłaszają się o pomoc do Katarzyny Dowbor i jej ekipy, ponoszą koszty udziału w programie.

Prowadząca Nasz nowy dom w rozmowie z portalem Pomponik.pl wyznała, że uczestnicy programu nie ponoszą żadnych kosztów.

„Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach. Taki remont nie kosztuje ich ani złotówki. Staramy się, żeby spędziły te pięć dni cudownie. Są jeszcze prezenty. Oni kompletnie nie czują tego, że jest kryzys. My czasami to odczuwamy, ale dajemy radę” – zdradziła Katarzyna Dowbor

Jak dodała prowadząca, rodziny występujące w programie Nasz nowy dom, nie płacą także podatku od wzbogacenia. Koszty te również są po stronie Telewizji Polsat.

„Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej ani złotówki” – dodała

Prowadząca Nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor

źródło: Instagram Nasz domy dom/pomponik.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej