Połącz się z nami

„Nasz nowy dom”: Nie żyje członek ekipy programu. Dowbor żegna przyjaciela

Nie żyje Pan Leszek z Nasz nowy dom

News

„Nasz nowy dom”: Nie żyje członek ekipy programu. Dowbor żegna przyjaciela

Katarzyna Dowbor poinformowała fanów o śmierci jednego z członków ekipy programu Nasz Nowy Dom. Nie żyje Pan Leszek, który współpracował z reality-show od samego początku.

Nasz nowy dom

Program Nasz nowy dom pojawił się na antenie Polsatu w 2013 roku i szybko zdobył sympatię widzów. Bez wątpienia jest to jeden z najchętniej oglądanych programów typu reality-show stacji. Prowadząca Katarzyna Dowbor razem z ekipą ma tylko kilka dni, aby pomóc wyremontować dom lub mieszkania rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Nasz nowy dom pomógł już niejednej rodzinie. Prowadzącą program, razem z architektami i ekipą budowlaną przez 6 dni zmaga się z presją czasu i trudnościami. Jednak ich trud odpłacają radość i łzy szczęścia rodzin, które po kilku dniach wracają do odmienionego i bezpiecznego domu. Wiele rodzin, które znajduje się w trudnej stacji, marzy o tym, aby i im pomogła ekipa programu Nasz nowy dom. Zainteresowanie udziałem w reality-show jest naprawdę spore, dlatego produkcja stara się wybierać najbardziej potrzebujące rodziny.

Zobacz także: Które rodziny mogą dostać się do programu Nasz nowy dom?

Nasz nowy dom
Ekipa na planie Nasz nowy dom

Nie żyje członek ekipy Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor, która od samego początku prowadzi program Nasz nowy dom, opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Znajduje się na nim Pan Leszek, który był członkiem ekipy programu. Niestety mężczyzną zmarł, o czym poinformowała pogrążona w żałobie Dowbor. 62-latka we wzruszającym wpisie pożegnała swojego przyjaciela.

„Leszku, przyjacielu! Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan programu „Nasz nowy dom”. Byłeś z nami od samego początku, zawsze obecny, dyskretny i niezawodny. Tak bardzo będzie ciebie brakowało! Spoczywaj w pokoju!” – napisała Katarzyna

Pod postem prowadzącej program Nasz nowy dom pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci składali kondolencje.

źródło: Instagram Katarzyna Dowbor/Instagram Nasz nowy dom

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry