“Nasz nowy dom”: remont rzeczywiście trwa tylko 5 dni? Architekt zdradziła wszystko!

4 listopada 2021
Przez: : MC

Nasz nowy dom to niesamowity program, który od lat pomaga potrzebującym i polepsza ich warunki mieszkalne. Produkcja chwyta za serce, jednak są i tacy, którzy powątpiewają w jego prawdziwość. Czy remont rzeczywiście trwa tylko 5 dni? O wszystkim opowiedziała architekt!

View this post on Instagram

A post shared by Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Nasz nowy dom

Nasz nowy dom to wyjątkowa produkcja, której celem jest pomoc osobom potrzebującym, poszkodowanym, i których życie bywa wyjątkowo trudne. Wielokrotnie są to osoby schorowane lub z problemami finansowymi, których nie stać na gruntowny remont domu.

Program prowadzony przez niezastąpioną Katarzynę Dowbor i od lat cieszy się ogromną popularnością oraz uznaniem. Warto dodać, że produkcja wielokrotnie podkreślała, że w programie mogą brać udział rodziny o nieposzlakowanej opinii oraz których domy da się odratować. Ekipa remontowa bierze bowiem odpowiedzialność za wykonaną pracę, więc nieruchomości w bardzo złym stanie technicznym niestety nie są brane pod uwagę.

Zobacz także: Ekipa programu Nasz nowy dom po raz pierwszy odmówiła remontu – znamy powód

Ekipa Nasz nowy dom

Czy remont trwa tylko 5 dni?

Mimo, że program cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a grono fanów jest naprawdę spore, wokół produkcji krąży wiele mitów jak i niepewności. Swego czasu w sieci pojawiły się domysły, że remont trwa dłużej niż 5 dni. Jak się jednak okazuje, prawda jest zgoła inna, a głos w sprawie zabrała architekt – Martyna Kupczyk, która w rozmowie dla Deccorii zdradziła szczegóły.

Zobacz także: Kasia Dowbor wdała się w awanturę z sąsiadką bohaterów programu

Martyna zapewniła, że na remont składa się współpraca wielu specjalistów, a cały projekt jest dokładnie zaplanowany, dzięki czemu możliwy jest tak szybki remont.

“Na sukces “Naszego Nowego Domu” składa się doskonała współpraca całego zespołu, dobrze zaplanowana logistyka oraz liczba osób, która bierze udział w remoncie. (…) Łączy nas też to, że wspólnie pomagamy i robimy coś dobrego. I rozwiewam wszelkie wątpliwości – tak, wykonujemy remonty w 5 dni i potwierdzi to 250 rodzin, które wzięły udział w programie” – powiedziała architekt w wywiadzie dla Deccorii.

Spodziewaliście się?

źródło: deccorii, wp.pl, Instagram programu Nasz nowy dom

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej