Natalia Adamczewska „Młoda”: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Natalia jest kolejną uczestniczką, która zdecydowała się na udział w drugiej edycji programu stacji Polsat-Farma. Dlaczego zdecydowała się na udział akurat w tym reality-show? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień? Zobaczmy, co wiadomo na temat Natalii Adamczewskiej.

Natalia Adamczewska: wiek

Natalia ma 29 lat, a z informacji uzyskanych z sieci możemy się dowiedzieć, że swoje życie prowadzi zarówno w Poznaniu, jak i w Toruniu. Jest mamą 11-letniego chłopca, którego wychowuje wraz ze swoją mamą. Syn jest miłością jej życia i to właśnie on sprawia, że ma energię do działania i nie boi się wyjść ze swojej strefy komfortu.

Natalia Adamczewska: zawód

29-latka z zawodu jest kosmetyczką, jednak prężnie działa również w sieci. Specjalizuje się w makijażu permanentnym i na co dzień prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. To właśnie z Instagrama Natalii możemy się dowiedzieć, że jest ona również modelką oraz wokalistką.

Jest spontaniczna i szalona. Żyje według własnych zasad i zawsze słucha swojej intuicji. Uwielbia zarażać ludzi pozytywną energią i zawsze jest wierna swoim przekonaniom.

Natalia Adamczewska: Farma 2

Natalia, decydując się na udział w drugiej edycji programu Farma, chciała pokazać energię młodej mamy, która żyje pełnią życia i spełnia swoje marzenia. Jest przekonana, że poradzi sobie w każdej sytuacji nawet tej ekstremalnej. Jak sama twierdzi, jest „dziewczyną z miasta, która pracy na farmie się nie boi”.

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

Czy to właśnie Natalia otrzyma tytuł Super Farmera i wygra 100 tysięcy złotych? O tym przekonamy się już niebawem, gdyż drugi sezon programu startuje 2 stycznia 2023 roku.

Natalia Adamczewska: Instagram

Tak jak wspominaliśmy, Natalia bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Jeszcze przed emisją programu zgromadziła na swoim koncie ponad 110 tysięcy obserwatorów i nie mamy wątpliwości, że ta liczba poszybuje w górę. Na Instagramie Natalii znajdziemy zarówno zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i z jej codziennego życia. Musimy przyznać, że Natalia ma spore szanse oczarować widzów swoją nietuzinkową urodą.

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej