Natalia Czerw: [wiek, Miss Polski, Instagram]

14 lipca 2022
Przez: : M.S.

Natalia Czerw jest jedną z kandydatek Miss Polski 2022. Wraz z pozostałymi pięknymi dziewczynami stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki. Co wiemy na temat Natalii?

Natalia Czerw: wiek

Piękna kandydatka do tytułu Miss Polski ma aktualnie 20 lat i pochodzi z Nowej Iwicznej. Obecnie studiuje na wydziale lekarsko- stomatologicznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznego. Natalia marzy o tym, by zostać chirurgiem szczękowym.

Od 3 roku życia, Czerw trenowała taniec, a dokładniej uczęszczała do szkoły baletowej. Później balet zamieniła na disco dance oraz taniec nowoczesny, w których wraz ze swoja grupą taneczna zdobywała Mistrzowska Polski.

Warto dodać, że oprócz tańca, Natalia uwielbia jazdę na nartach. Także w tej dziedzinie, 20-latka zdobywała sukcesy. Nie raz stawała na podium podczas amatorskich zawodów narciarskich.

Bez wątpienia, Natalia uwielbia adrenalinie, dlatego tyle radości dają jej sporty ekstramalne. W swoje 18-te urodziny zrobiła sobie wyjątkowy prezent i skoczyła ze spadochronu. W swoim życiu, piękna kandydatka do Miss Polski 2022 kieruje się zasadą:

“Być szaloną zawsze się uśmiechać, kochać całym sercem i spełniać marzenia”

Ponadto, 20-latka uważa, że im więcej czuje adrenaliny, tym bardziej czuje, że żyje.

Natalia Czerw: partner

Obecnie nie mamy informacji na temat partnera Natalii.

Natalia Czerw: Miss Polski

Warto wspomnieć, że piękna 20-latka ma już za sobą udział w konkursach piękności. W 2019 roku znalazła się w pierwszej dziesiątce podczas konkursu Miss Nastolatek. A w kwietniu 2022 roku zdobyła tytuł Miss Warszawy- Ekologia.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Gabriela Chojnowska?

17 lipca, Natalia wraz z pozostałymi kandydatkami stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Polski 2022. Myślicie, że Natalia ma szansę zdobyć koronę Miss Polski 2022?

Natalia Czerw: Instagram

Natalia swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @nataliaczerw i aktualnie śledzi ją niecałe 2 tysięcy obserwatorów. Z całą pewnością już niebawem ta liczba się zmieni.

Źródło: Instagram Miss Polski/ Natalii Czerw

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej