Połącz się z nami

Natalia Klimas: [wiek, Instagram, dzieci,ślub, mąż, filmy]

Natalia Klimas

Opisy gwiazd

Natalia Klimas: [wiek, Instagram, dzieci,ślub, mąż, filmy]

Natalia Klimas to aktorka, która rzadko pojawia się na ściankach i imprezach z branży. Zamiast na tym, skupia się na życiu rodzinnym, które, jak widać na zdjęciach, wygląda na udane. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o jej mężu, wieku czy filmach, w których zagrała, przeczytajcie artykuł. 

Natalia Klimas: wiek

Aktorka urodziła się w 1983 roku w Warszawie. Jest córką Joanny Klimas – projektantki mody. Już od najmłodszych lat wiedziała, że aktorstwo to branża, w której chce się realizować. Jako nastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam rozwijać swój talent. Zagrała w zagranicznej produkcji – Słyszeliście o Morganach?. Dodatkowo w filmie Bogowie oraz  2XL. Doświadczenie posiada również w serialach, gdyż zagrała w Pierwszej miłości.

Zobacz także: Co wiemy Klaudii Halejcio?

Natalia Klimas: mąż

Przez kilka lat związana była z Piotrem Starakiem-Woźniakiem. To dla niego zdecydowała się wrócić do ojczyzny. Jednak po pewnym czasie ich związek się rozpadł, natomiast biznesman ożenił się z jej przyjaciółką, Agnieszką Szulim.

Prawdziwą miłość spotkała jednak po pewnym czasie. Obecnie związana jest z Mikołajem Boberem. Para poznała się dzięki Karolinie Ferenstein-Kraśko. Mąż aktorki ma działkę niedaleko znanej stadniny. Miłość do jeździectwa to jedna z wspólnych pasji pary.

Natalia Klimas dzieci
Natalia Klimas z córkami.

Natalia Klimas: dzieci

Kobieta jest mama dwójki dzieci. Pierwszą córkę, dla której razem z mężem wybrali imię Zuzanna urodziła w 2019 roku. Wiadomością podzieliła się z fanami poprzez swojego Instagrama, dodatkowo dziękując tam całemu personelowi szpitala, w którym rodziła.

Pod koniec 2020 roku, na świcie pojawiła się druga córka pary. Hanna urodziła się w grudniu, o czym Klimas także poinformowała przy pomocy swoich social mediów.

Natalia Klimas: Instagram

@nataliaklimas – pod taką nazwą można znaleźć profil aktorki na Instagramie. Aktualnie, zgromadziła aż 97 tysięcy internautów. Kobieta chętnie dzieli się tam ze swoimi fanami codziennym życiem. Dlatego, jeśli chcecie być na bieżąco koniecznie zaobserwujcie jej profil!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry