Połącz się z nami

Natalia Kukulska pokazała córeczkę – zabrała ją do luksusowego butiku!

Natalia Kukulska pokazała córeczkę

Z życia gwiazd

Natalia Kukulska pokazała córeczkę – zabrała ją do luksusowego butiku!

Natalia Kukulska pokazała córeczkę! Ponadto, zabrała ją do ekskluzywnego butiku. W poście dołączonym do uroczego zdjęcia napisała o wspieraniu się kobiet.

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 roku w Warszawie. Jest polską piosenkarką, autorką muzyczną i producentką muzyczną. Córka słynnej piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. O ich rocznicy ślubu pisaliśmy TUTAJ. Co ciekawe, partner piosenkarki jest perkusistą w jej zespole. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: Jana, Annę i Laurę.

Natalia Kukulska pokazała córeczkę!

Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała urocze, pełne emocji zdjęcie ze swoją córką! Okazuje się, że razem z nią przybyła do butiku swojej przyjaciółki, aby obejrzeć nowości. Wspomniała również o różowym garniturze, który skradł jej serce. Trzeba przyznać, że Natalia prezentuje się w nim rewelacyjnie!

Dodatkowo w poście napisała, aby wszystkie kobiety były dla siebie wsparciem i zaprosiła do odwiedzenia sklepu Violi Spiechowicz.

„Kobitki, bądźmy dla siebie łaskawe! Mamy, córki, siostry, kumpele, szefowe! Wspierajmy się! My spotkałyśmy się wczoraj w kobiecym gronie przy ciasteczku i lampce szampana u mojej przyjaciółki Violi w butiku @violaspiechowicz_chopina5. Wiele tam nowości… zajrzyjcie koniecznie! Oszalałam na punkcie różowego garnituru – poczułam wiosnę! Nie tylko ja 🌸🌸🌸”

Co sądzicie o nowym zdjęciu Natalii Kukulskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry