Natalia Lieber powiększyła ponownie usta! Pokazała się również bez kwasu!

20 października 2020
Przez: : J.J

Natalia bardzo dba o swój wygląd. Co bądź prezentuje się swoim fanom po zabiegach, bądź wizytach w salonach piękności. Na jednym z najnowszych nagrań pokazała się po poprawieniu swoich ust. Jak wygląda? Przekonajcie się! Natalia Lieber powiększyła ponownie usta!

“Love Island. Wyspa miłości” odniósł ogromny sukces w naszym kraju i doczekał się aż dwóch edycji. Pierwszą z nich wygrała Sylwia i Mikołaj, drugą natomiast Julia i Dominik. Oprócz zwycięskich par poznaliśmy wiele innych, barwnych uczestników, którzy dzięki udziałowi w randkowym reality-show zyskali popularność w naszym kraju.

Jedną z uczestniczek, która zaistniała dzięki udziałowi w programie jest Natalia Lieber. Warto zwrócić uwagę, że to nie pierwszy raz, kiedy wystąpiła ona w programie telewizyjnym. Wcześniej Natalia zgłosiła się do “Projektu Lady”, w którym pracowała nad swoimi manierami i zachowaniem.

Natalia w gorącej Hiszpanii od razu dała się poznać jako szalona i pozytywnie nastawiona do życia osoba. Jej zachowanie zyskało zarówno zwolenników, jak i przeciwników, którzy zarzucali jej zbyt ordynarny styl bycia. W programie Natalia próbowała znaleźć miłość, jednak jej się to nie udało, odpadając dość wcześnie. Jednak szybko nawiązała ze swoimi fanami kontakt poprzez media społecznościowe.

Natalia Lieber powiększyła ponownie usta!

To właśnie na Instagramie dzieli się z nimi życiem prywatnym pokazując zwykłą codzienność oraz chętnie podejmując tematy związane z modą i urodą.

Na jednym z najnowszych nagrań zaprezentowała fanom kolejną wizytę u specjalisty, która na celu miała poprawienie jej urody, a dokładniej ust. Najpierw rozpuszczono kwas w jej ustach, dzięki czemu mogliśmy widzieć, jak Natalia prezentowałaby się w naturalnej odsłonie, a następnie powiększyła swoje usta. Jak zaznaczyła, ich wielkość będzie sporo mniejsza ze względu na opuchliznę, która występuje tuż po zabiegu. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Natalia Lieber powiększyła ponownie usta! Źródło:
https://www.instagram.com/stories/natalialauralieber/2423429928463402792/?hl=pl
Natalia Lieber powiększyła ponownie usta! Źródło:
https://www.instagram.com/stories/natalialauralieber/2423429928463402792/?hl=pl
Natalia Lieber powiększyła ponownie usta! Źródło:
https://www.instagram.com/stories/natalialauralieber/2423429928463402792/?hl=pl

Jak podoba się Wam Natalia w zrobionych na nowo ustach? A może podoba się Wam bardziej w naturalnej odsłonie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej