Połącz się z nami

Natalia Siwiec kończy 37 lat! Swoje urodziny świętuje w gorącej Hiszpanii!

Natalia Siwiec

Z życia gwiazd

Natalia Siwiec kończy 37 lat! Swoje urodziny świętuje w gorącej Hiszpanii!

Natalia Siwiec obchodzi dziś swoje 37 urodziny. Fotomodelka spędza je w gorącej Hiszpanii. Przy okazji zaprezentowała się w stroju kąpielowym, wypoczywając na luksusowym jachcie. Jej ciało to marzenie niejednej kobiety! Natalia Siwiec kończy 37 lat!

View this post on Instagram

Smile😆

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia Siwiec to polska fotomodelka, która swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w 2012 roku, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro. Wcześniej Natalia uczestniczyła w wielu wyborach Miss. Wszystko zaczęło się od tytułu Miss Bałtyku w 2002 roku, w kolejnym zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska, a w 2005 reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach. Tam zdobyła tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto. Co ciekawsze, Natalia w 2006 roku wzięła udział w wyborach Miss International Tourism, zgarniając tytuł The Best Body.

Natalia ma na swoim koncie również liczne sesje zdjęciowe w popularnych magazynach. Co ciekawsze prezentowała swoje ciało na łamach Playboya niemalże na całym świecie m.in. na Węgrzech, Słowenii, Ukrainie i Brazylii.

View this post on Instagram

#takemeback #holbox

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Nic więc dziwnego, że Natalia uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu. Jej uroda i ciało podziwiane jest przez tysiące ludzi. Choć Natalia trzy lata temu urodziła swoją córeczkę –Mię i tak może pochwalić się taką figurą, jakiej pozazdrości jej niejedna dwudziestolatka.

Natalia Siwiec kończy 37 lat!

Dziś, Natalia Siwiec obchodzi swoje 37 urodziny. W tym wyjątkowym dniu wypoczywa w gorącej Hiszpanii, a swoje urodziny świętuje na luksusowej łodzi. Fotomodelka zaprezentowała swoje nienaganne ciało w różowym, seksownym bikini, a zdjęcie podpisała:

„💕MAGIC BIRTHDAY💕”

View this post on Instagram

💕MAGIC BIRTHDAY💕

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Oprócz licznych życzeń urodzinowych w komentarzach posypały się również komplementy w stronę jej figury i ogólnego wyglądu Natalii:

„To nie kobieta. To torpeda🔥🔥🔥🔥🔥”

„Perfekcyjna 🔥🔥🔥🔥”

„Wyglądasz szałowo Natalka! ❤️❤️”

„Nie chce kasy… che od życia tylko takie ciało jak Ty 😂😂😂”

Życzymy Natalii Siwiec wszystkiego, co najlepsze z okazji 37 urodzin! Takie ciało w jej wieku to marzenie wielu kobiet! Zgadzacie się z nami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry