Połącz się z nami

Natalia Siwiec mocno atakowana przez internautów za obchodzenie świąt!

Z życia gwiazd

Natalia Siwiec mocno atakowana przez internautów za obchodzenie świąt!

Modelka notorycznie zmuszona jest czytać negatywne komentarze pod zdjęciami, które udostępnia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Natalia często odpowiada na zaczepki obserwatorów i tym razem dobitnie wyjaśniła, co myśli o jednej z nich! Natalia Siwiec mocno atakowana przez internautów za obchodzenie świąt!

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu poczuło klimat nadchodzących świąt. Jedną z nich jest Natalia Siwiec, która podzieliła się w sieci radosnym świątecznym zdjęciem ze swoją rodziną. Jedna z internautek zaatakowała modelkę za celebrowanie świąt, skoro nie jest katoliczką! Zobaczcie, jak poradziła sobie Natalia z natrętną obserwatorką!

View this post on Instagram

🌟Shine bright🌟

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia Siwiec zaistniała w mediach i świecie polskiego show-biznesie w 2012 roku. Wtedy to właśnie jej uroda dostrzeżona została na trybunach przez fotoreporterów i modelka została okrzyknięta Miss Euro. Od tego momentu kariera Natalii nabrała błyskawicznego tempa, a jej życiem zawodowym i prywatnym interesuje się bardzo wiele osób. Jej profil na Instagramie śledzi rekordowa jak na realia polskiego show-biznesu liczbą obserwatorów (już ponad 1.1 mln)!

Gwiazda chętnie wrzuca do sieci zdjęcia i filmiki, w których pokazuje fanom fragmenty swojego życia! Ostatnio na jednym ze zdjęć, które udostępniła na Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoim partnerem i jego synem z pierwszego małżeństwa – Mateuszem. Jak zdradziła Natalia, szczęśliwa rodzina wracała z ostatnich zakupów przez zbliżającymi się wielkimi krokami świętami Bożego Naradzenia.

„Hej ziomaski😁 my kończymy właśnie ostatnie zakupy słuchając i śpiewając utwory z mojej świątecznej listy utworów na Spotify 🔥 NAJLEPIEJ❣️ brakuje tylko Mijunity do pełni szczęścia.(…)”

Natalia Siwiec mocno atakowana!

Znane gwiazdy przyzwyczajone są do negatywnych komentarzy, które zostawiają internauci pod zdjęciami. Niektórzy z nich nie odpowiadają na kąśliwe uwagi lub kasują złośliwe komentarze. Natalia należy do tych gwiazd, które często odpowiadają na zaczepki pod swoim adresem.

Właśnie na jednym z ostatnich zdjęć, na których obecna była z Mariuszem i jego synem, jedna z internautek zwróciła uwagę Natalii, że nie powinna celebrować świąt, skoro nie jest katoliczką!

„Dlaczego obchodzisz święta przecież nie jesteś katoliczką, idź wyznawać swój okultyzm”

Natalia nie przeszła obojętnie wobec takiego komentarza i pokusiła się o dobitną odpowiedź w stronę swojej „fanki”!

„okultyzm 😂 moja religia to miłość♥️, a ten wolny czas cudownie spędzać z rodziną i się radować. I niestety w twojej wypowiedzi wychodzi jedna obrzydliwa rzecz … „idź sobie stąd jak nie wierzysz w to co ja”.Obłuda okropna. Gdzie podziała się miłość? Kiedy została zastąpiona agresją?

Myślicie, że komentarz internautki był na miejscu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry