Natalia Szroeder dodała zdjęcie z Quebonafide – to rzadki widok!

1 grudnia 2020
Przez: : MC

Natalia Szroeder dodała zdjęcie z Quebonafide. Internauci zachwycili się uroczym zdjęciem pary i zaskakującym opisem. Trzeba przyznać, że to rzadki widok. Zobaczcie!

Natalia Szroeder to utalentowana piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, a także prezenterka telewizyjna. W dzieciństwie wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”, a ponadto wygrała jeden z odcinków „Szansy na sukces”. Następnie w serwisie YouTube pojawił się debiutancki singiel Natalii pt. “Jane”. Natalię mogliśmy również widzieć m.in. w „Tańcu z gwiazdami”, który wygrała w parze z Janem Klimentem. Wystąpiła również w „Twoja twarz brzmi znajomo” i jest prowadzącą programu „The Four. Bitwa o sławę”.

https://www.instagram.com/p/BvZXFQ-ha7G/

Zobacz także: Natalia Szroeder schudła 10 kg – zdradziła, jak jej się to udało!

Natalia Szroeder dodała zdjęcie z Quebonafide!

Artystka od lat związana jest z jednym z najpopularniejszych raperów w naszym kraju – Quebonafide. Para dba o swoje życie prywatne i rzadko można zobaczyć ich wspólne zdjęcia w mediach. Na próżno szukać ich na imprezach branżowych czy ściankach.

„Kuba ma wiele pięknych cech. Jest bardzo wrażliwym i oczytanym gościem. Na naszych pierwszych spotkaniach właśnie ta jego wiedza o świecie najbardziej powalała mnie na kolana. Jest też po prostu dobrym człowiekiem, a to liczy się dla mnie najbardziej” – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” Natalia.

Warto wspomnieć, że w ostatnich tygodniach na Instagramie piosenkarki pojawiło się nietypowe zdjęcie, z jeszcze bardziej zaskakującym opisem. Tym postem para jedynie potwierdziła, że wciąż są razem, a poczucie humoru ich nie opuszcza. Natalia ma na sobie słynne okulary Kuby, a pod zdjęciem czytamy:

“Zostawianie odblokowanego telefonu nie należy do najlepszych pomysłów, karniaczek, pozdrawiam hihihi 🥰🥰🥰”

Tym razem na profilu Natalii pojawiło się kolejne zdjęcie pary, na którym artystka wtula się w Kubę, który niesie ją na plecach. Sugerując się ostatnim wpisem, nowo dodane zdjęcie być może również opublikował Quebo.

“Kto to widział, żeby małpę na barana nosić!” – czytamy w opisie.

Internauci zachwycili się postem, pod którym pojawiło się kilkaset komentarzy! Wśród nich czytamy:

“Słodcy aaa !😍😍”

“wspaniali❣️”

“O jej jak słodko 😍🤩🤩🤩”

Trzeba przyznać, że Natalia i Kuba to świetnie dobrana para!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz