Natalia Szroeder schudła 10 kg – zdradziła, jak jej się to udało!

24 września 2020
Przez: : MC

Natalia Szroeder schudła 10 kg! Co więcej, podzieliła się swoim sposobem na pozbycie się kilogramów. Jaki jest sekret sylwetki Natalii?

Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 roku w Bytowie. Jest niezwykle utalentowaną polską piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Natalia związana jest z muzyką już od najmłodszych lat. Co ciekawe, w dzieciństwie wzięła udział w słynnym programie muzycznym „Od przedszkola do Opola”, a w 2011 roku została laureatką jednego z odcinków „Szansy na sukces”. Talent Natalii doceniły również światowe media. Wszystko za sprawą jej obłędnego wykonania kultowego utworu Whitney Huston.

Natalię mogliśmy również oglądać w “Tańcu z gwiazdami” oraz jako prowadzącą nowego programu „The Four. Bitwa o sławę”. Niestety z powodu pandemii koronawirusa produkcję zakończono.

Trudno nie wspomnieć o życiu uczuciowym Natalii. Artystka jest bowiem od lat związana z jednym z najsławniejszych raperów polskiej sceny – Quebonafide.

Zobacz także: Natalia Szroeder pokazała pierwsze zdjęcie z Quebonafide. Jak oni się kochają!

Natalia Szroeder schudła 10 kilogramów!

Natalia jest skromną i naturalną kobietą, której talent wokalny podziwia cała rzesza fanów. Artystka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, głównie za sprawą Instagrama. Na koncie Szroeder znajdziemy wiele zdjęć oraz relacji. Profil Natalii cieszy się dużą popularnością i obserwuje go aż 408 tys. osób.

Natalię mogliśmy również zobaczyć w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy artystka wyznała, że udało jej się schudnąć aż 10 kilogramów! Mimo, że Natalia od zawsze jest szczupła i cieszy się atrakcyjną figurą, różnica jest zauważalna.

Okazuje się, że utratę wagi nie zawdzięcza dietom, ani regularnym treningom i siłowni.

“Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie” – wyznała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Trzeba przyznać, że zmiana zdecydowanie jest zauważalna!

Jak oceniacie zmianę Natalii?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz