Natalia Szroeder i Quebonafide wspólnie zaśpiewali utwór Edyty Górniak – wszystko wydarzyło się na weselu Solara!

3 sierpnia 2021
Przez: : MC

Natalia Szroeder i Quebonafide pojawili się na weselu Solara i Magdaleny Dubrawskiej. Zdecydowali się na wspólny występ, podczas którego zaśpiewali piosenkę Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka pt. Dumka na dwa serca.

Związek

Quebonafide, a tak właściwie Kuba Grabowski to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, który może pochwalić się wieloma sukcesami i ogromną ilością sprzedanych płyt. Związany jest z Natalia Szroeder, utalentowaną piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką, której piosenki szybko stają się hitami. Artystka wystąpiła również w Tańcu z gwiazdami, który wygrała, pojawiła się w Twoja twarz brzmi znajomo i była prowadzącą The Four. Bitwa o sławę.

Natalia Szroeder i Quebonafide od lat tworzą udany związek, jednak bardzo dbają o swoje życie prywatne i niechętnie dzielą się nim w mediach. Kilka razy wypowiedzieli się na temat swojej relacji w wywiadach, ale trzeba przyznać, że ich związek wciąż owiany jest tajemnicą. Na Instagramie znajdziemy Natalii znajdziemy jedynie kilka zdjęć z Kubą.

Występ Natalii i Quebo

Zobacz także: Namiętny pocałunek Quebonafide i Natalii Szroeder na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide zaśpiewali utwór Edyty Górniak

W ubiegły weekend, 30 lipca miał miejsce ślub Solara (Karola Poziemskiego) i Magdaleny Dubrawskiej, na którym pojawiło się wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wystąpili m.in. Jan Rapowanie, Białas, Mata, Bedoes i oczywiście Quebonafide, który zaśpiewał w duecie z Natalia Szroeder. Para zdecydowała się na utwór z filmu Ogniem i mieczem pt. Dumka na dwa serca, który w oryginale zaśpiewała Edyta Górniak i Mietek Szcześniak.

Jedna z osób bawiących się na weselu Solara opublikowała na TikToku fragment występu pary i trzeba przyznać, że wykonanie zapiera dech w piersiach. Mimo, że Quebonafide nie znał tekstu na pamięć i czytał go z telefonu, całość wyglądała fantastycznie. Utalentowani muzycy zrobili niezłe show. Nagranie z występu możecie obejrzeć klikając TUTAJ.

Jak podoba Wam się wykonanie Natalii i Quebo?

źródło: Instagram Natalii Szroeder, Tiktok.com, Plotek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz