Szroeder i Quebonafide całują się na scenie! A co się działo później…? To nagranie to HIT!

20 lipca 2021
Przez: : M.S.

Chociaż o związku Natalii i Kuby wiadomo nie od dziś, jednak para niezbyt afiszuje się ze swoim uczuciem. Ostatnio ich fani mieli okazję zobaczyć swoich ulubieńców razem na scenie, co więcej…. pocałunek Szroeder i Quebo wszystkich zaskoczył!

Związek Quebonafide i Natalii Szroeder

Natalia Szroeder to jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek, której piosenki od lat królują na listach przebojów. Jej związek z raperem Quebonafide zaskoczył wielu, jednak jak się okazuje uczucie pomiędzy Kubą, a Natalia wciąż kwitnie.

Chociaż początkowo zakochani nie afiszowali się ze swoją miłością i na próżno było szukać w sieci ich wspólnych zdjęć. Jednak od pewnego czasu para coraz częściej zamieszcza wspólne fotografie czy nagrania, na których okazują sobie uczucia. W zeszłym roku raper wydał romantyczny album “Romantic Psycho”, gdzie znalazło się wiele utworów, w których wyznaje miłość swojej dziewczynie. Co więcej, na płycie ukochanemu towarzyszyła również Szroeder.

Zobacz także: Quebo pokazał zdjęcie ze Szroeder

Ostatnio wokalistka zaskoczyła fanów swoimi nowymi utworami. Najpierw światło dzienne ujrzała jej piosenka “Powinnam?”, która nieco odbiega stylistycznie od poprzednich przebojów Natalii. Niedługo po niej Szroeder wydała kolejną Połóż się tu. Jednak największe uznanie bez wątpienia zdobył utwór “Przypływy”, który Natalia wykonała w duecie z Ralphem Kamińskim.

Gorący pocałunek Szroeder i Quebo na scenie!

Po ciężkim okresie dla artystów, gdy ze względu na pandemię koronawirusa zakazano koncertowania, w końcu nadszedł czas na spotkania muzyków ze swoimi fanami. Również Natalia ruszyła w trasę. Wraz ze swoim ukochanym odwiedziła Łódź, a na następny dzień para wystąpiła na scenie w Gdyni. To chyba pierwsze wspólne koncerty Szroeder i Quebonafide. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie zakochani zafundowali swoim fanom. Podczas występu na scenie para poddała się pocałunkom!

“Był to długi i wyjątkowo intensywny weekend. Dziękuje Wam!

Łódź, letnisko, dziękuje za wspaniałą energię. 🤍 fot. Michał Grobelny

Gdynia, @opener_festival , dziękuje za ciepłe przyjęcie. 🤍”

Po koncercie, para świetnie bawiła się na afterparty wśród najbliższych przyjaciół i rodziny. Natalia zamieściła filmik, na którym wszyscy muzykują do utworu Tamagothi.

Źródło: Instagram Natalii Szroeder

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz