Natalia Szroeder pokazała mamę – są jak dwie krople wody!

28 maja 2020
Przez: : MC

Natalia Szroeder pokazała mamę! Piosenkarka w Dzień Matki opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z mamą, do którego dołączyła piękne życzenia. Internauci zachwycili się ich podobieństwem!

Życie zawodowe Natalii Szroeder

Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 roku w Bytowie. Jest niezwykle utalentowaną polską piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Związek ze znanym raperem Quebonafide przysporzył jej jeszcze więcej rozpoznawalności. W dzieciństwie wystąpiła w programie TVP1 – „Od przedszkola do Opola”. Ponadto w 2011 roku została laureatką jednego z odcinków „Szansy na sukces”, w którym gościła Maryla Rodowicz. Piosenkarka wzięła również udział w takich programach jak „Taniec z gwiazdami”, który wygrała w parze z Janem Klimentem oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prowadzi również nowy program „The Four. Bitwa o sławę”.

Natalia Szroeder
Natalia Szroeder

Zobacz także: Natalia Szroeder i Quebonafide razem na scenie

Natalia Szroeder pokazała mamę!

Artystka pochodzi z muzycznej rodziny. Co ciekawe, mama Natalii śpiewa w zespole ludowym, który założył jej dziadek. Piosenkarka wielokrotnie wspominała jak bardzo ważna jest dla niej rodzina. Swój wolny czas spędza w dużej mierze właśnie z mamą.

Z okazji Dnia Matki, Natalia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z mamą. Dołączyła do niego piękne życzenia:

“Mami. Superbohaterka. Miss Świata. Ekspert od spraw niewykonalnych.
Cechy charakterystyczne naszej Mamity to umiejetność wydłużania doby, niezwykła siła fizyczna i psychiczna (dźwiga ciężary znacznie większe, niż przeciętny człowiek dałby radę dźwignąć), mądrość, czułość, wrażliwość, wyrozumiałość, empatia, piękno (w środku i na zewnątrz), dobroć.
Kochamy Cię, Mamuniu. Wychowalaś czteroosobową armię. My w ogień za Tobą. Zawsze.”

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy! Internauci są pod wrażeniem tak uderzającego podobieństwa! W sekcji komentarzy czytamy:

“Juz wiadomo po kim ta nietuzinkowa uroda😍😍”

“Jak siostry😉”

“Jakie podobne : )”

“🙌🙌 Cała do mamy podobna 😉”

Uważacie, że Natalia Szroeder jest podobna do swojej mamy?

źródło: Instagram Natalii Szroeder

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz