Natalia Szroeder w bikini – internauci porównali ją do bogini Afrodyty!

8 grudnia 2020
Przez: : MC

Natalia Szroeder pozuje w czerwonym bikini! Tym widokiem zachwyciła swoich fanów, którzy porównali ją do greckiej bogini Afrodyty.

Natalia Szroeder to utalentowana piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów oraz prezenterka telewizyjna. Natalia związana jest z muzyką od najmłodszych lat i już jako dziecko wzięła udział w programie „Od przedszkola do Opola”, a w 2011 roku została laureatką jednego z odcinków „Szansy na sukces”. Talent Natalii doceniły również światowe media, głównie za sprawą jej obłędnego wykonania kultowego utworu Whitney Huston. Ponadto Natalia wystąpiła również w kilku innych programach m.in. w „Tańcu z gwiazdami”. Świetnie sprawdziła się także jako prowadzącą „The Four. Bitwa o sławę”.

W ostatnich dniach Natalia opublikowała na swoim Instagramie post, na które fani artystki czekali długo. Szroeder dodała zdjęcie ze swoim życiowym partnerem, Quebonafide, z którym tworzy szczęśliwy związek od kilku lat. Warto dodać, że to rzadki widok, ponieważ para bardzo ceni sobie życie prywatne.

Zobacz także: Natalia Szroeder dodała zdjęcie z Quebonafide – to rzadki widok!

Natalia Szroeder pozuje w czerwonym bikini!

Artystka regularnie publikuje na swoim Instagramie posty. Znajdziemy tam relacje z podróży, selfie i ważne dla Natalii wydarzenia uwiecznione na fotografiach. Jej profil cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go ponad 400 tys. osób! Jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a grono obserwatorów stale się powiększa.

Tym razem na profilu pojawiło się zdjęcie, które oczarowało internautów. Natalia Szroeder pozuje w czerwonym bikini, z mokrymi włosami zaczesanymi do tyłu. Trzeba przyznać, że prezentuje się fantastycznie! Jak sama napisała:

“z morskiej piany zrodzona 🌊”

Pod postem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych fanów, którzy sugerując się opisem Natalii, porównali ją do greckiej bogini Afrodyty! Nie zabrakło także komplementów i mnóstwa miłych słów.

“Mała syrenka ❤”

“Ale ładna! 🤍 Miłego wieczoru 🤍”

“Zjawiskowa 😍”

“Afrodyta w morskich falach, pięknie Natalia 🌞😍🔥🎼” – napisali internauci.

A jak Wam podoba się najnowszy post Natalii? My nie możemy oderwać wzroku!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz