Natalia z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

6 października 2023
Przez: : W.M.

Natalia to jedna z kandydatek, które na swoje gospodarstwo zaprosił Darek. Co wiadomo o Natalii z Rolnik szuka żony 10? Ile ma lat i co robi na co dzień kandydatka rolnika?

Natalia z Rolnik szuka żony 10: wiek

Natalia ma 23 lata i pochodzi z Krakowa. Pasją uczestniczki Rolnik szuka żony 10 jest praca z dziećmi, co sprawia jej ogromną radość. Dlatego też na co dzień Natalia pracuje jako nauczycielka w przedszkolu, angażując się w rozwijanie młodych umysłów.

Oprócz studiów i pracy, Natalia aktywnie uczestniczy w życiu swojej społeczności. Jest przewodniczącą jednego z Kół Gospodyń Wiejskich od trzech lat. Dodatkowo, Natalia jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej i ukończyła kurs podstawowy strażaka-ratownika, co daje jej pełne uprawnienia do udziału w akcjach ratunkowych.

W nielicznych wolnych chwilach, jakie pozostają Natalii, oddaje się swoim pasjom, takim jak podróże i taniec.

Rolnik szuka żony 10

Rolnik szuka żony to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych reality-show, które proponuje swoim widzom stacja TVP. Program doczekał się już 10 edycji, a najnowsza emitowana jest od 17 września tego roku.

Bohaterami 10 edycji ponownie jest pięcioro rolników, tym razem to Agnieszka, Anna, Darek, Waldemar oraz Artur, którzy zdecydowali się szukać miłości przed kamerami.

Emisja nowych odcinków Rolnik szuka żony odbywa się co niedzielę o godzinie 21:20 na antenie TVP1.

Natalia z Rolnik szuka żony 10: partner

Natalia to jedna z kandydatek Darka. 23-latka zdecydowała się zgłosić do programu, po zobaczeniu jego wizytówki. Kandydatka rolnika przyznała, że do napisania listu do Darka przekonały ją jego słowa o tym, że „najważniejsze, gdy dwoje ludzi akceptuje się w pełni i nikt nie próbuje nikogo zmieniać”.

Oprócz Natalii rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił również Marysię oraz Nicolę.

Zobacz także: Co wiadomo o Darku z Rolnik szuka żony 10?

Natalia z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Nie wiadomo jeszcze, czy Natalia z Rolnik szuka żony 10 prowadzi swój profil na Instagramie.

Natalia z Rolnik szuka żony 10, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej